Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kto Zna Szampon Polytar Af?
Aka_ja
post 15.03.2004, 15:54
Post #1

Grupa: Forumowicz
Użytkownik nr: 883

Koleżanka podała mi nazwę podobno rewelacyjnego szamponu dla łuszczycowców. Nazywa się Polytar AF. Jeśli ktoś go używa, bądź używał albo slyszał cokolwiek na jego temat to proszę o notkę smile.gif Dzięki. Pozdrawiam!
Go to the top of the page

+Quote Post
- ooona60 -
post 15.03.2004, 16:15
Post #2

Gość

Aka ja - Polytar szampon na bazie dziegciu do stosowania najwyżej 3 razy w tygodniu - na wilgotne włosy nanieść szampon masować - spłukać - szampon niezły cena ok.19 zł (hamuje także rozwój kom. łuszczycowych).Myślę że warto wypróbować. Mam takie pytanie : Czy już jest ten Katal leków Lamerki? Jakoś nie mogę na niego trafić?

+Quote Post
mirella
post 15.03.2004, 16:39
Post #3

Użytkownik nr: 807

Katalog lekow Lamerki - w dziale metody konwencjonalne.

+Quote Post
- Iza -
post 17.03.2004, 13:37
Post #4

Gość

Co do szamponu Polytar to nie znam, z powodzeniem natomiast stosuję szampon którego nazwy niestety nie pamiętam ale dosyc charakterystyczny - pani w kapeluszu również z dźiegciem. Zdecydowanie tańszy około 8 zł można kupićw każdym wiekszym sklepie no i oczywiście całkiem skuteczny.

+Quote Post
natja
post 17.03.2004, 16:22
Post #5

Użytkownik nr: 12

Ja od tygodnia stosuje Polytar, dlatego o efektach jeszcze mowic nie moge. Ale polecil mi go dermatolog wiec moze bedzie lepiej

--------------------

'Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.'.

+Quote Post
Gosia
post 17.03.2004, 16:24
Post #6

Użytkownik nr: 15

Iza zapewne masz na myśli szampon firmy Forte Sweden - Mrs.Potter's

user posted image

Jeśli chodzi o Polytar AF to ja stosowałam go kilka tygodni. Mnie nie pomógł sad.gif

+Quote Post
- Iza -
post 17.03.2004, 21:44
Post #7

Gość

Gosiu, własnie o ten szampon mi chodzilo smile.gif, dzięki

+Quote Post
piwonia13
post 30.03.2004, 11:02
Post #8

Użytkownik nr: 944

ja stosuję Polytar już tydzień i duża poprawa, ale zobaczymy jak bedzie dalej :-)

--------------------
_____________________.

+Quote Post
Aka_ja
post 30.03.2004, 13:31
Post #9

Dzięki za opinie smile.gif Są totalnie różne, ale dzięki wink.gif) Wiem, że tak naprawdę jest to indywidualna sprawa. Na razie zaczęłam używać Mrs. Potter's czy jak jej tam i zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam i oczywiście proszę o dalsze posty smile.gif)) Aka_ja

+Quote Post
- basiab55 -
post 30.03.2004, 14:15
Post #10

Gość

Aka ja - Polytar do stosowania najwyżej 3 razy w tygodniu!!!!!!!! Czy inni stosują częściej i co??? Pozdr.

+Quote Post
krycha
post 3.04.2004, 12:56
Post #11

Użytkownik nr: 622

Pamiętajcie o tym , że przy stosowaniu szamponów z dziegciem nie wolno się opalać zbyt intensywnie, bo mogą sie zrobić przebarwienia na skórze! Nie chodzi o skórę głowy ale o szyję i czoło! Pozdrawiam! biggrin.gif

+Quote Post
- ewunia_k23 -
post 5.04.2004, 12:10
Post #12

Gość

Hej!
Ja stosuję szmpony z wyciągiem z jałowca czyli z dziegieciem od 10 lat. Wczesniej szampony były tylko na specjalne zamówienie.
Teraz tez nie zawsze można spotkać. Musze powiedzieć, że uzywam szamponu co dwa dni, w lecie opalam się w zimie chodzę do solarium ale przebarwień nigdy nie miałam , ale to zależy od skóry. Dodam , że dodatkowo mam alergię.
Pozdrawiam tongue.gif

+Quote Post
- brk -
post 30.04.2004, 14:15
Post #13

Gość

HEJ!
Z tego co ja sie orientuje to Polytar AF (zielony) jest na łupież natomiast Polytar Liquid(brązowy) ma zalecenie stosowania przy łuszczycy. Sam stosuje Liquid 2 razy w tygodniu no i jakos pomaga. Nie swędzi, skora jest mniej podrazniona i tyle. Zadanie swoje spelnia - wspomaga leczenie. Gdzies wyczytałem o Head&Shoulders, że pomaga w łuszczycy - mam zamiar spróbowac smile.gif

+Quote Post
anksma
post 2.05.2004, 11:50
Post #14

Użytkownik nr: 1166

hej BRrk.Jak juz sprawdzisz ten szampon head$shoulders to daj znac biggrin.gif .Bo ja tez myslalam o nim,ale na razie Timotei stosuje.
Czy moze ktos przy okazji powiedziec gdzoe mozna kupic szampon Polytar(apteka czy hipermarket?)i czy jest na recepte czy nie?A i czy ktos wie czy masc ichtiolwa jest tez na recepte?

+Quote Post
natja
post 2.05.2004, 15:36
Post #15

Użytkownik nr: 12

ani Polytar ani masc ichtiolowa nie sa na recepte.
Jako ze uplynal juz jakis czas odkad zaczelam myc wlosy Polytarem moge stwierdzic, ze jest rewelacyjny! Juz dawno nie smarowalam niczym glowy, sam szampon w zupelnosci wystarcza. Glowe mam czysciutka i moge wreszcie eksperymentowac z fryzurami i przedzialkami na glowie, poniewaz nigdzie juz nie mam czerwonych plam! Naprawde polecam.

--------------------

'Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.'.

+Quote Post
Gosia
post 4.05.2004, 14:35
Post #16

Użytkownik nr: 15

QUOTE (ewunia_k23 @ w poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 13:10 )
Hej!
Ja stosuję szmpony z wyciągiem z jałowca czyli z dziegieciem od 10 lat.

No własnie mnie też sie kiedyś wydawało, ze to jest jakieś zioło.
A tym czasem to bardziej skomplikowana substancja:

Dziegieć, produkt otrzymywany w procesie destylacji rozkładowej różnych rodzajów drewna, mający postać gęstej cieczy, będącej mieszaniną związków fenolowych, węglowodorów, terpenów. Dawniej stosowany był jako środek antyseptyczny w leczeniu różnych schorzeń skórnych.

+Quote Post
morciba
post 11.10.2004, 8:46
Post #17

Użytkownik nr: 2177

QUOTE (natja @ w niedzielę, 2 Maj 2004, 15:36 )
ani Polytar ani masc ichtiolowa nie sa na recepte.
Jako ze uplynal juz jakis czas odkad zaczelam myc wlosy Polytarem moge stwierdzic, ze jest rewelacyjny! Juz dawno nie smarowalam niczym glowy, sam szampon w zupelnosci wystarcza. Glowe mam czysciutka i moge wreszcie eksperymentowac z fryzurami i przedzialkami na glowie, poniewaz nigdzie juz nie mam czerwonych plam! Naprawde polecam.

Po jakim czasie Polytar zaczął działać?? Ja zacząłem go uzywać dopiero od tygodnia (2 razy), a na codzień Timotei z drzewkiem herbacianym i na razie jest słabo. Słyszałem też o szamponie Denorex - czy ma on taki sam skład jak Polytar?

+Quote Post
Aka_ja
post 11.10.2004, 12:56
Post #18

U mnie skutki używania Polytaru pojawiły się około miesiąc po rozpoczęciu uzywania. Objawiało się to inną struktura łuski. Nie wiem jak to wytłumaczyc,ale nie miałam juz uczucia ściągania na glowie. Z miesiąc temu zaczęłam smarowac głowe maścią COCOIS (genialna masc). Smaruje sie nia glowke na godizne, potem zmywa i tak przez okolo 4 do 7 dni. Nadal uzywam Polytaru. Nie wiem czy to jakies wspolne dzialanie, w kazdym razie jest ogromna poprawa. Mam parwie czytsa glowke i nie sypie sie ze mnie, a o to mi chodzilo smile.gif Pozdrawiam!

+Quote Post
Edzia
post 12.10.2004, 11:18
Post #19

Użytkownik nr: 1747

Ja używam Polytar (zielony i brązowy) od pół roku i jestem z niego zadowolona. Ale nie powinno się go używać więcej niż dwa razy w tygodniu, właśnie ze względu na dziegcie. Czytałam, że dziegcie są rakotwórcze i dlatego nie powinno się z nimi przesadzać. Pozdrawiam! biggrin.gif

+Quote Post
batgirl
post 12.10.2004, 21:56
Post #20

Użytkownik nr: 2030

wlasnie w szafie znalazlam resztke polytaru af wiec umylam nim glowe od razu:P
troche przeterminowany (3m-ce) ale chyba wlosow nie strace. pamietam ze freedermu tez uzywalam i chyba byl lepszy od polytaru luquid( ale to stare dzieje sprzed roku i wiecej). dawno nie uzywalam tych smierdzacych szamponikow ale chyba sobie kupie freederm znowu i poprobuje smile.gif
bo jakos rzucenie kawy mnie troche zaczelo mobilizowac do dzialania tongue.gif i eriskiem do stop sie smaruje i ten szampon biggrin.gif
pozdrawiam
krysia

--------------------
Give up yourself unto the moment...
...the time is now!

+Quote Post

5 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 1.11.14 - 1:13