Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> A Ja Mam Swój Sposób Na Luszczyce
pawełek
post 18.02.2005, 21:56
Post #1

Grupa: Forumowicz
Użytkownik nr: 590

Jak kazdy z was mam prblem z luszczca od dwóch lat . Zaczelo sie delikatnie . Na pocztku male plamki po tem dobiero luszczyca dala mi popalic . Szpital , prywatne gabinety fura kasy w bloto. Dobiero jaki[ czas tem zaczoBem pi c duzo soku z marchwi swierzo wycisnietej , mylem si mydlem firmy Balnea do skóry sklonnej do nadmiernnego rogowacenia sie do glowy szampon z mineraBemi z morza martwego . Po dwóch miesicach luszczyca w 99% zniknela co mnie zadowala bo jest to moja pierwasza remisja biggrin.gif . Jescze jeden plus tej kuracji to |e jest bardzo tania w porównaniu z lekami jaki braBem wczesniej . Jednym sBowem jest spox oby tak dalej .pozdrowionka (kompielówy ju| zakupilem jutro smigam na basenik poraz pierwszy od dwóch lat ))))))))))))))))))smile.gif))))))))))))
Go to the top of the page

+Quote Post
brylka
post 18.02.2005, 23:05
Post #2

Użytkownik nr: 3188

witam smile.gif
od jutra pije sok z marchwi. Pawełku przekonales mnie troche do swojej metody:) ja choruje od 8 lat:( i wlasnie wyszlam z kliniki z marnym efektem sad.gif sprobuje skorzystac z twojej metody dzieki za porade
pozdrawiam

+Quote Post
renik
post 18.02.2005, 23:40
Post #3

Dobry Duszek Forum

Użytkownik nr: 651

Po dużej ilości wypitego soku z marchwi pojawiaja sie problemy z przemianą materii - uważajcie prosze na wątrobe!!!!! . Pozdrawiam.

--------------------

"Szczegółowo analizując płatki,
nikt jeszcze nie pojął piękna róży."

------------------------------------------------------------renia------

+Quote Post
pawełek
post 20.02.2005, 13:29
Post #4

Zgadzam sie z ta marchewka . Nienalezy przesadzac z jej piciem gdyz pilem jej sporo i dermatoog zalecil mi zebym odsatwil na troche marchewki bo zaczely pojawiac si u mnie ozanki karotodermi . Ale mysle ze jedna szklanka na dzien nie zaszkodzi a wrcz pomoze . A pozatym nie musi byc to koniecznie marchewka przeciez mamy tyle warzyw szczegolnie latem bo teraz pozostaje do wyboru marchew , seler i pietrucha . Ja dodaje czasem jabBko ze to nabraBo jakiegos smaku . tongue.gif

+Quote Post
joaś
post 20.02.2005, 20:35
Post #5

Użytkownik nr: 1096

Drogi Pawełku cieszymy się że zmniejszyłeś nasze grono ł. jednocześnie mam prośbę podaj nazwę szamponu , który używałeś.
Pozdrawiam joaś

+Quote Post
pawełek
post 21.02.2005, 18:04
Post #6

"Dead sea line" firmy Apis . Koszował mnie z 6 zł w sklepie zielarskim jak dobrze pamiętam . Firma ta ma jeszcze adres www.apis.Ico.pl

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 23.10.14 - 0:53