Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> ZIOŁA TYBETAŃSKIE - MNIE POMAGAJĄ, PO LATACH NIE BIORĘ STERYDÓW
Jarek28
post 5.11.2009, 20:08
Post #1

Grupa: Forumowicz
Użytkownik nr: 16355

Od lipca leczę się u azjatyckiej lekarki - zielarki. Kiedy się przyjeżdza, nie mówi się, co nam dolega. Za kazdym razem bada ona puls i mówi, co się dzieje. Każdy dostaje zestaw sproszkowanych ziół do picia i ewentualnie do wcierania.
W ten sposób oczyszczamy organizm od środka. Ponadto dostałem płyn , którym smaruję głowę. Po latach nie stosuję sterdydów, a na głowie są tylko plamki! Znajomy, który jeździ z podobnymi problemami, również jest zadowolony. Koszt takiej wizyty (razem z ziołami) to ok. 200 zł. Zioła się zaparza , inne tylko popija wodą. Ponadto dostajemy zioła w granulkach.
Ta lekarka przyjmuje podobno w Wwie. Ja jeżdżę do Józefowa w Luebelskiem. Tutaj przyjmuje raz w miesiącu - w pierwsze piatki oraz pierwsze soboty.

Mogę podać namiary do Józefowa: 084 687 8215
Go to the top of the page

+Quote Post
amermalgosia
post 6.11.2009, 9:35
Post #2

Użytkownik nr: 13138

CYTAT(Jarek28 @ 5.11.2009, 20:08) *
Od lipca leczę się u azjatyckiej lekarki - zielarki. Kiedy się przyjeżdza, nie mówi się, co nam dolega. Za kazdym razem bada ona puls i mówi, co się dzieje. Każdy dostaje zestaw sproszkowanych ziół do picia i ewentualnie do wcierania.
W ten sposób oczyszczamy organizm od środka. Ponadto dostałem płyn , którym smaruję głowę. Po latach nie stosuję sterdydów, a na głowie są tylko plamki! Znajomy, który jeździ z podobnymi problemami, również jest zadowolony. Koszt takiej wizyty (razem z ziołami) to ok. 200 zł. Zioła się zaparza , inne tylko popija wodą. Ponadto dostajemy zioła w granulkach.
Ta lekarka przyjmuje podobno w Wwie. Ja jeżdżę do Józefowa w Luebelskiem. Tutaj przyjmuje raz w miesiącu - w pierwsze piatki oraz pierwsze soboty.

Mogę podać namiary do Józefowa: 084 687 8215

Ja też korzystałam z ich pomocy /3 miesiące/ choć nie zauważyłam spektakularnych rezultatów, płynu nigdy nie miałam-ktoś mnie nastraszył, że są tam sterydy-trochę bałam się łykać kulki których składu nie znam. W każdym razie dla zainteresowanych podaję namiary warszawskie:
Naturalna Terapia "TEMUDŻIN", ul Żelazna 67 paw.32, tel.022 624-71-28 ja chodziłam do lekarki o wdzięcznym imieniu OMI. Pozdrawiam i życzę zdrówka

--------------------
Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli

+Quote Post
lusskaa
post 6.11.2009, 9:54
Post #3

Użytkownik nr: 10486

jakieś 3 lata temu postarałam się na własna rękę o granulki, no i zaczełam łykać zgodnie z zaleceniem po pół opakowania i po pierwszym razie strasznie mnie zmuliło, miałam straszne dreszce, ból głowy nie do opisania koszmar. Raczyłam się tymi granulkami jakiś czas, po jakimś czasie aż zbierało mi się na wymioty jak miałam je łyknąć i odstawiłam. Reszta poszła z dymem, to nie dla mnie. No ale co się nie robi dla zdrowia jeżeli komuś pomaga to w porządku.

+Quote Post
amermalgosia
post 7.11.2009, 15:41
Post #4

Użytkownik nr: 13138

Ja żadnych takich dziwnych objawów nie miałam- trichę schudłam- myślę, że te zioła oczyszczały organizm- ale mam jakąś bariere przed łykaniem kulek nie wiadomo przez kogo uturlanych i z czego. dry.gif

--------------------
Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 24.07.14 - 7:06