Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Instytut reumatologii w Warszawie na spartańskiej - jaki lekarz od ŁZS ?
tulipan29
post 31.12.2009, 11:09
Post #1

Grupa: Forumowicz
Użytkownik nr: 9367

Witam

Mam problem z diagnozą moich stawów. Został mi tylko chyba instytut reumatologi a może jakaś inna klinika w Polsce, którą moglibyście polecić. Może ktoś się leczy w instytucie reumatologi w Warszawie lub był na badaniach. Proszę o informację jak tam się dostać i może macie jakichś lekarzy, których możecie polecić.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

--------------------
Tulipan
Go to the top of the page

+Quote Post
agpela
post 4.01.2010, 16:12
Post #2

Moderator

Grupa: Moderator
Użytkownik nr: 11

Może w tym temacie znajdziesz coś:
Reumatolog W Warszawie

--------------------

+Quote Post
sznaucer
post 5.01.2010, 18:48
Post #3

Grupa: Forumowicz
Użytkownik nr: 5060

QUOTE (tulipan29 @ 31.12.2009, 11:09) *
Witam

Mam problem z diagnozą moich stawów. Został mi tylko chyba instytut reumatologi a może jakaś inna klinika w Polsce, którą moglibyście polecić. Może ktoś się leczy w instytucie reumatologi w Warszawie lub był na badaniach. Proszę o informację jak tam się dostać i może macie jakichś lekarzy, których możecie polecić.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Ja też mam problem z diagnopzą moich stawów, do W-wy to mi i tak jest za daleko, ale napisz jaki jest Twój stan jeśli chodzi o stawy , bo mnie bardzo bolą zwłaszcza kolana ,od dłużeszego już czasu bolą ciągle , bez przeciwbólowych tabletek i maści typu żel nie mogę się obejść. Nie wiem czy to już tak zostanie , czy się coś polepszy , jest fatalnie. Jakoś nie mam szczęścia do reumatologów, jakoś nie chcą tego zdiagnozować jako ł. stawowa, ani na badania nie wysłali żadne , więc i przestałam chodzic do nich /trzeba zacząć się leczyć prywatnie/

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 18.09.14 - 14:41