Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Łupież czerwony mieszkowy (PRP), Neotigason
- Agata -
post 15.03.2003, 8:11
Post #1

Gość

agatag@hektor.umcs.lublin.pl
IP: 0.0.0.0
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.01; Windows NT 5.0)]

Witam!
Mam do Was wielką prośbę. Jakieś 2 miesiące temu mój tata zachorował na łupież czerwony mieszkowy. Jest to bardzo rzadka choroba z rodziny łuszcycowatych. Informacji w internecie jest znikoma ilość, dlatego postanowiłam zwrócić się do Was. Tym bardziej, że mój tata leczy się neotigasonem, a wiem, że tym samym leczy się łuszczycę - mnóstwo skutków ubocznych, itd...

Z chęcią nawiążę kontakt z osobami, które spotkały się z tą chorobą i mogą udzielić jakichkolwiek informacji lub podzielić się doświadczeniem. Szczerze mówiąc, wygląda, że lekarze średnio nad tym panują, w szpitalu dermatologicznym w Lublinie lekarka spotkała się w swym życiu z pięcioma przypadkami tej choroby...

Pozdrawiam,
Agata.
Go to the top of the page

+Quote Post
- pela -
post 15.03.2003, 14:22
Post #2

Gość

agpela@wp.pl
IP: 213.76.64.121
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

Spróbuj w lublinie z dr Borzęckim, Med Laser, Łęczyńska 1, tel. 746 41 46
doświadczony dermatolog
pozdrawiam

+Quote Post
- Agata -
post 16.03.2003, 9:48
Post #3

Gość

agatag@hektor.umcs.lublin.pl
IP: 0.0.0.0
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.01; Windows NT 5.0)]

Dzięki.
Mam prośbę dotyczącą neotigasonu. Może ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem w stosowaniu tego leku, chodzi mi w ogóle o to, na czym to działanie polega i jakieś refleksje na temat skutków ubocznych... Możliwe, że na tym forum były prowadzone dyskusje na ten temat - proszę o wskazanie odpowiednich tematów.

Pozdrawiam,
Agata.

+Quote Post
- pela -
post 16.03.2003, 14:47
Post #4

Gość

agpela@wp.pl
IP: 213.76.64.121
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

Agato poprostu przejrzyj dokładnie tematy na foru na wszystkich stronkach albo ściągnij sobie archiwum forum, rozpakuj i czytaj po wyjściu z netu
pa

+Quote Post
- Asia -
post 23.03.2003, 16:25
Post #5

Gość

asia193@poczta.onet.pl
IP: 217.96.191.80
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98)]

Cześć!
Mam ten sam problem, gdyż mój tata choruje na to samo, jest to bardzo cieżki stan łuszczycy, mój tata leczył sie w szpitalu w Suwałkach i Kętrzynie i w obu szpitalach spotkali sie z takim stanem po raz pierwszy. Jedyna pomoca jaka dla niego uzyslaki to właśnie Neotigasan. Sama wiem, że ma złe efekty uboczne dlatego równiez poszukuje czekoś skutecznego. Problem jest tym większy ze wzgledu iz ostatnoi musiał po nie siegac trzy razy w niewielkim odstępie czasu. Jeśli cos znacie dajcie znać.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 15.09.14 - 2:59