Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Test Obciążeń - Sprawdź Co Obciąża Twój Organizm, Gabinety REVITUM
tomrak75
post 27.02.2012, 18:43
Post #1

Grupa: Forumowicz
Użytkownik nr: 9099

Jestem Ciekaw czy ktoś z Nas skorzystał z ich oferty. Jeżeli tak to proszę o wypowiedzi na ten temat.

Więcej / źródło Test Obciążeń

--------------------

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Go to the top of the page

+Quote Post
Euterpe
post 27.02.2012, 19:01
Post #2

Użytkownik nr: 22927

Trochę to dziwne :? Wypróbuję jak wyczerpię kiedyś wszystkie inne metody albo będę miał tyle kasy, że nie będę miał na co wydać. Z drugiej strony warto się diagnozować tylko wydaje mi się, że oni od razu zaproponują cudowne preparaty za 500 zł

+Quote Post
mirush
post 27.02.2012, 19:16
Post #3

Użytkownik nr: 22684

Wiele poruszonych zagadnień na tejże stronie, było wręcz wałkowane na naszym forum - ale niewiele osób zechciało spróbować.
Akurat może się okazać, że można sobie ulżyć (i) w łuszczycy, jeśli podejmie się kroki w celu eliminacji tego z menu, co nam szkodzi.
To akurat nie wymaga zbytnich wydatków z portfela, ale w zamian 'kosztuje' czasowe znoszenie przejściowego okresu zapotrzebowania organizmu (jak u nałogowca) na te składniki, które zechcemy (choć czasowo) odstawić.
Ale niewykluczone, że jak się zapłaci, to wówczas dopiero nastąpi większa mobilizacja do działania w tym kierunku.

Badanie z cała pewnością może nam pomóc w szybszym znalezieniu przyczyn rożnych dolegliwości.

Ten post został edytowany przez mirush: 27.02.2012, 19:20

--------------------

+Quote Post
Euterpe
post 27.02.2012, 19:30
Post #4

Nie ma udowodnionego związku pomiędzy dietą a łuszczycą. Na pewno dietą można sobie trochę pomóc ale jak na razie tylko przeszczep szpiku pozwala na wyleczenie.

+Quote Post
mirush
post 27.02.2012, 19:36
Post #5

CYTAT(Euterpe @ 27.02.2012, 19:30) *
Nie ma udowodnionego związku pomiędzy dietą a łuszczycą.(...)

Tak mówią lekarze ... oni równiez uważają, że np. kawa nie podnosi cisnienia laugh.gif
W ten sposób racamy do punktu wyjściowego, dosyc interesującego tematu >> KLIK <<

--------------------

+Quote Post
Euterpe
post 27.02.2012, 19:48
Post #6

CYTAT(mirush @ 27.02.2012, 19:36) *
Tak mówią lekarze ... oni równiez uważają, że np. kawa nie podnosi cisnienia laugh.gif
W ten sposób racamy do punktu wyjściowego, dosyc interesującego tematu >> KLIK <<

Tak mówi logika. Poza tym z tą kawą to ciekawe, sprawdzę jak będę w domu czy to prawda tongue.gif Skoro taki jest wynik badań to widocznie tak jest.

+Quote Post
mirush
post 27.02.2012, 19:58
Post #7

CYTAT(Euterpe @ 27.02.2012, 19:48) *
(...) Skoro taki jest wynik badań to widocznie tak jest.

Od kilku lat dbam o stan skóry tylko i wyłącznie dietą.
Kawa zaś zawsze podnosiła i nadal podnosi mi ciśnienie krwi i to dość 'drastycznie'.
Zatem wyniki tych tzw. badań, najwyraźniej nadają się do Hyde parkowego kącika "Ku rozweseleniu".

Ale to nie miejsce na taką dyskusję ...
unsure.gif

--------------------

+Quote Post
Euterpe
post 27.02.2012, 20:01
Post #8

CYTAT(mirush @ 27.02.2012, 19:58) *
Od kilku lat dbam o stan skóry tylko i wyłącznie dietą.
Kawa zaś zawsze podnosiła i nadal podnosi mi ciśnienie krwi i to dość 'drastycznie'.
Zatem wyniki tych tzw. badań, najwyraźniej nadają się do Hyde parkowego kącika "Ku rozweseleniu".

Ale to nie miejsce na taką dyskusję ...
unsure.gif

A badasz sobie ciśnienie po kawie? Skoro na dużej grupie ludzi wykazano że m in w związku ze zwiększonym wydalaniem moczu kawa nie podnosi ciśnienia to może jest to prawda? Badania naukowe prowadzone są według ściśle okreslonych procedur i nie ośmielił bym się ich podważać.

+Quote Post
mirush
post 27.02.2012, 20:09
Post #9

Podałem link do właściwego miejsca takiej dyskusji i tam zapraszam na wymianę zdań w tej kwestii - najlepiej po wcześniejszym zapoznaniu się z całym wątkiem.

--------------------

+Quote Post
kwasiek
post 29.02.2012, 2:05
Post #10

Użytkownik nr: 22719

Mnie mąż latem kupił takowy prezent ale za 200 zł na urządzeniu moora

Pisałam już wcześniej na jakimś innym temacie. To urządzenie występuje pod 2 nazwami (Volta i Moora) ale działa na tej samej zasadzie. Moim zdaniem to lipa, ale każdy chyba musi dojść do tego sam. Po tym teście wyszło mi uczulenie na laktozę (samo mleko owszem mi szkodzi) i selen. Nietolerancje laktozy ma większość społeczeństwa. A blue cap jest z selenem (pomijając podejrzenie o sterydy) i działa na mnie wyśmienicie. Wracając jednak do wątku kompletna kuracja miała kosztować prawie 1000 zł gdzie miała być wspomagana ziołolecznictwem które faktycznie jest na ł, więc wielu ludzi ma pewnie świetne wyniki tyle że ja już przez te zioła przebrnęłam i to nic nie dało. I znowu wracając do wątku, poczytałam trochę o tym urządzeniu i znalazłam forum pasjonatów inżynierów którym udało się dorwać schemat tego urządzenia i gdzie próbowali uzasadnić możliwości badawcze tego urządzenia. Wniosek był zasadniczo jeden bada się niuanse elektromagnetyczne różnych substancji lecz są to urządzenia bardzo skomplikowane i jest to raczej bardzo nowoczesna technologia było tam coś wręcz o atomach i jakoś tak mądrze nie na moją bląd głowę, a urządzenie stojące w owym gabinecie wyglądało na jakieś 30 lat zużycia o schemacie podobno prostszym niż konstrukcja latarki tyle że w pseudo profesjonalnym opakowaniu.

Placebo czyni cuda. Najlepsze wyniki to mają w walce z nałogiem nikotynowym.

lepiej by było zrobić testy alergologiczne u specjalisty, u dobrego psychologa wykupić kilka sesji (ł ma częste podłoże w stresie). Powiem szczerze że od roku obserwuję coraz częściej u lekarzy różnych specjalności chęć pomocy w szukaniu źródeł ł. Do jakiego specjalisty bym się nie zwróciła o pomoc jestem mile rozczarowana chęcią pomocy i zrozumienia że nie jestem hipochondryczką lecz szukam pomysł sama, bo derzy raczej leczą objawowo + zaświadczenie o zdrowiu w zakresie stomatolog, laryngolog, ginekolog (ciekawe czego wymagają u panów?)

Podsumuję swoją wypowiedz temat o badaniu tym urządzeniem proponuję umieścić tam gdzie jego miejsce czyli w metodach niekonwencjonalnych, bioenergoterapeuci też czasami mają wykształcenie medyczne

+Quote Post
PanStanislaw
post 22.03.2012, 9:20
Post #11

Użytkownik nr: 23020

Kawa odpowiednio przygotowana (przez ekspresy do kawy) wcale nie jest niezdrowa! Szkodliwa dla nas jest ta zalewajka, którą pijemy najczęściej w domach.

+Quote Post
mirush
post 22.03.2012, 12:23
Post #12

CYTAT(PanStanislaw @ 22.03.2012, 9:20) *
Kawa odpowiednio przygotowana (przez ekspresy do kawy) wcale nie jest niezdrowa! (...)

Nawet, jak drastycznie podnosi ciśnienie krwi ? dry.gif

--------------------

+Quote Post
amermalgosia
post 22.03.2012, 12:30
Post #13

Użytkownik nr: 13138

CYTAT(PanStanislaw @ 22.03.2012, 9:20) *
Kawa odpowiednio przygotowana (przez ekspresy do kawy) wcale nie jest niezdrowa! Szkodliwa dla nas jest ta zalewajka, którą pijemy najczęściej w domach.

Właśnie teraz pije taką niezdrową w pracy, w domu to piję z ekspresu...........ale co rozpuszczalna zdrowsza, nie uwierzę bo to ochyda blink.gif

--------------------
Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli

+Quote Post
lusi
post 22.03.2012, 18:46
Post #14

Użytkownik nr: 9688

ogladalam niedawno jakis program,ze rozpuszczalne i te espresso to scierwo,jesli juz pic to wlasnie swiezo zmielona zalewajke wink.gif ,ale wiadomo,ze wszystko w nadmiarze ora watrabe

--------------------
Czas szczęścia zawsze wydaje się za krótki

+Quote Post
amermalgosia
post 23.03.2012, 11:01
Post #15

Użytkownik nr: 13138

No to idę robic zalewajkę laugh.gif

--------------------
Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 29.08.14 - 0:12