Konferencja-Bydgoszcz, 23.10.2010

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Lampa UVB-311nm -lecz łuszczycę bez lekarstw !
- Ania -
post 29.05.2003, 18:22
Post #1

Gość

a.123456@interia.pl
IP: 195.116.7.253
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98)]

Od roku w Polsce dostępne są lampy o nowoczesnym wąskim paśmie UVB-311nm.
Lampy Dermalight są produkcji niemieckiej i posiadają atest medyczny ich zaletą jest bezpieczne leczanie łuszczycy i bielactwa bez łykania lekarstw.
Idealna lampa do terapii domowej - Dermalight 80 UVB 311 nm
więcej info: www.optimed.home.pl
Go to the top of the page

+Quote Post
- Grzegorz -
post 29.05.2003, 18:42
Post #2

Gość

Świetna sprawa potwierdzam terapia w domu 2 tygodnie efekty świetne!!!
Przy dużych zmianach polecam duże lampy,
Przy małych zmianach sprawdza się ta mała Dermalight 80 311nm, sam ją mam.

+Quote Post
- ania -
post 29.05.2003, 18:51
Post #3

Gość

IP: 62.233.171.194
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; InterNetia 0002; DigExt)]

Odnoszę wrażenie że Ania i Grzegorz to ta sama osoba! Mają ten sam numer.

+Quote Post
- Artur -
post 29.05.2003, 18:57
Post #4

Gość

Arturosss@wp.pl
IP: 213.76.108.61
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.01; Windows 98)]

chyba masz racje kolejne osoby chcące zrobic kasę na ..............................

+Quote Post
- Grzegorz -
post 29.05.2003, 19:19
Post #5

Gość

a.123456@interia.pl

Grzegorz dostał lampę od Ani i jest jej sąsiadem jest zadowolony więc wyraził swoje zdanie, a kasę na naświetlaniach to robią Ci co te lampy mają i słusznie bo to działa.
ŁOdz, Kraków, Gdańsk i wiele innych miast łatwo sprawdzić ,

+Quote Post
- tataj -
post 29.05.2003, 19:23
Post #6

Gość

IP: 213.76.203.43
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

a tak wogóle to jest blok chorych na ł i wszyscy niestety korzystają z jednego kompa.
Kupmy te lampy to będą mogli nas odwiedzać każdy ze swojego smile.gif)))))

+Quote Post
- _Bk_ -
post 30.05.2003, 6:56
Post #7

Gość

besztak@poczta.fm
IP: 213.76.130.70

Do Grzegorza mówię - Spadaj!
Dla Ani mam propozycję - Porozmawiajmy o konkretach.

Jeżeli nie chcesz być traktowana na forum jako "persona nongrata", bądź łaskawa podać trochę więcej konkretów nt. stosowania i uzyskiwanych wyników (_rzetelnych wyników_, a nie relacji osób cudownie uleczonych).
Mam nadzieję, że podejmiesz dyskusję i rozwiejesz wszystkie nasze wątpliwości.

Na początek mam pytanie, skąd pomysł, żeby leczyć ł. wyłącznie przy pomocy lamp???

Pozdrawiam
_Bk_

+Quote Post
- Gosia -
post 30.05.2003, 9:29
Post #8

Gość

klarissa@gazeta.pl
IP: 213.173.205.118
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.01; Windows NT 5.0)]

Nie mam nic do lamp, ale sposób reklamy-żenujący....

+Quote Post
- skorek -
post 30.05.2003, 10:59
Post #9

Gość

IP: 213.76.115.125
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.5; Windows 98; 5.4)]

Cwaniaczków proponuję nasmarować maścią cygnolinową i poddać odmładzającej kąpieli pod ich 100% lampami.
Mam nadzieję, że się mylę i cwaniaczków na tym forum nie ma, a pomylił się jedynie komputer i podał te same numery 2 róznych osób:)

+Quote Post
- xenia -
post 30.05.2003, 15:13
Post #10

Gość

IP: 213.76.93.209
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)]

hej!
pal licho czy komp sie pomylił z numerami czy ktos inny wink.gif

mam propozycje dla mieszkajacych blisko Łodzi: Laboratorium Światłolecznictwa Chorób Skóry i Dermatologii Estetycznej SDTL Politechniki Łódzkiej ul. Wólczańska 215 - dr Małgorzata Dubla-Brener...może ktoś się karnie w wolnej chwili???
i rzućcie okiem na to:
www.zyciepabianic.com.pl/artykuł.php?nr=231
pozdrawiam

+Quote Post
- Ania -
post 30.05.2003, 16:35
Post #11

Gość

a.123456@interia.pl

Dziękuję za wszystkie opinie.
Skuteczność promieniowania UVB 311nm została potwierdzona klinicznie na całym świecie już parę ładnych lat temu. Opinie i wyniki leczenia na ten temat można znaleśc w każdej wyszukiwarce i w każdym języku.
Chcę zaznaczyć iż technologia UVB 311nm jest stosowana w Polsce od 1,5 roku i tylko nieliczne ośrodki posiadają takie lampy lub kabiny. Dla przykładu ośrodek w Łodzi na ul. Wólczańskiej posiada jedyną w Polsce a najnowocześniejszą na świecie kabinę do naświetlań. (w Niemczech są tylko dwie takie kabiny).
Wracając do tematu lamp do terapii domowej , chcę zaznaczyć , że nadają się one tylko do leczenia miejscowych zmian chorobowych ze względu na czasochłonność całej operacji.
Przy zmianach skórnych na dużej powierzchnii ciała zalecane są kabiny , w których ze względu na ilość lamp UVB 311 nm samo naświetlanie całego ciała trwa o wiele krócej.

+Quote Post
- Maciej -
post 30.05.2003, 17:32
Post #12

Gość

maciej_sadowicz
IP: 62.233.233.94

Czesc mam pytanie odnosnie tej lampy gdzie mozna ja nabyc i ile kosztuje dziekuje Maciej

+Quote Post
- Ania -
post 30.05.2003, 19:02
Post #13

Gość

a.123456@interia.pl

Lampy można zobaczyć na stronie www.optimed.home.pl, firma jest z Krakowa
Cena ok. 12oo zł
Mam nadzieję ,że jak wejdziemy do Uni to będzie refundacja z NFZ tak jest np: w Niemczech, gdzie refundują w 100% koszty zakupu lamp do terapii domowej.
Przecież nie każdy ma czas chodzić na naświetlania przez dwa tygodnie!
Może warto pisać do NFZ-u przynajmniej o częściowy zwrot kosztów zakupu lampy?????

+Quote Post
- miki23 -
post 31.05.2003, 5:23
Post #14

Gość

IP: 62.87.140.109

A może koleżanka, zaproponuje wejście do sieci sprzedaży??? będzie miała profity od skonstruowanej sieci!!!
Jeżeli ma w ofecie kosmetyki AVON, HERBALIFE, AMWAY.... itd. to prosimy o jej przedłożenie, może coś łykniemy. Ja szukam takich latarek amii amerykańskiej z kryptonową żarówką (były oferowane ok 5 lat temu w systemie sprzedaży bezpośredniej, oferowali je po 50zł plus druga za damro. :-)
A może warzywa i owoce??? też są zdrowe!!!!

Pozdrawiam i czekam na ofertę.

+Quote Post
- Ania -
post 31.05.2003, 7:46
Post #15

Gość

a.123456@interia.pl

Jeżeli masz łuszczycę i piszesz takie bzdury, to nie mam nic do powiedzenia, szkoda , że tak traktujesz ludzi , którzy chcą pomóc, ja nie mówię kupuj lampę!, ale szukaj u lekarzy sprzętu, który pomaga. Wiem, że na rynku pojawiaja się co chwilę jakaś nowość i można się w tym pogubić, ale jeżeli nie będziemy o tym pisać , to naprawdę pozostanie nam jeść warzywka i świecić sobie amerykańską kryptonową latarką po oczach.

+Quote Post
- _Bk_ -
post 31.05.2003, 9:23
Post #16

Gość

besztak@poczta.fm
IP: 213.76.130.70

Aniu, dzieki za maila, ale poniewaz tematem może być zaiteresowanych wiele osób, wolę rozmawiać na forum.

Zalety i skuteczność promieniowania UV z pasma 300-320nm (inaczej SUP=selektive UV-Phototherapie) są znane od lat i nie wymaga to komentarza. Każdy łuszczyk stosował lampy SUP, lub przymnajmniej o nich słyszał.

Jednakże, nie są one żadnym rarytasem, jak sugerujesz. Dzięki swej skuteczności, znacznie przewyższajacej dawniej stosowany UVA, od kilku lat są powszechnie stosowane i posiada je każdy szanujący się szpital. Nie wyobrażam też sobie, aby bez kabiny UV mógł funkcjonować jakikolwiek oddział dermatologiczny. Nie przesadzaj więc z wyjątkowością oferowanego przez ciebie produktu.
Każdy dermatolog (i większość chorych na łuszczyce) wie, że skuteczność fototerapii można podnieść, stosując ją równolegle ze stosowaniem preparatów uczulających na światło (mam na myśli np. maści zawierające cygnolinę lub dziegcie). Fototerapia jest zawsze tylko jednym ze składników terapii. Dotyczy to również SUP. Dlatego jeszcze raz pytam, dlaczego w temacie napisałaś "lecz łuszczycę bez lekarstw", mylnie sugerując, że stosowanie lamp może zwolnić od stosowania innych metod leczenia.

Pzdr.

+Quote Post
- Robertus -
post 31.05.2003, 10:11
Post #17

Gość

kulpa@op.pl
IP: 217.96.36.209
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)]

Droga Aniu! Kiedyś rozmawialiśmy na chacie i wiem, że jesteś przedstawicielem handlowym sprzedajacym te lampy. Zapewne masa ludzi plącząca sie po przychodniach, lekarzach ułatwiłaby Ci sprzedaż, ale nic z tego! Kręcisz! Łatwo to sprawdzić. Będzie zlot, zapraszam cię z lampą na niego jeśli komuś pomoże to wierz mi że zbyt będziesz miała totalny a każdy z nas wprawi w szok swojego lekarza!!! Jeśli nie masz czasu na zlot to wytypujemy 3 osoby najblizej Ciebie mieszkające (dojadą):-) którym ufamy i one wydadzą opinie! jesli bedzie pozytywna to kasy masz jak lodu ! :)Trzymaj się ciepło i życze udanych sukcesów w handlu!

+Quote Post
- rob -
post 31.05.2003, 12:43
Post #18

Gość

IP: 213.77.160.64
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 95; DigExt)]

No nieee...
A czym wy się tak podniecacie???? Kupujcie tę cholerną lampę albo nie. Większość mocno obrażona, że ktoś im lampę zaproponował na FORUM. Przecież codziennie się WAM coś proponuje i reklamuje. Po co ta dyskusja, jakby nikt nie wiedział co to są lampy UVB i jak działają.

+Quote Post
- miki23 -
post 31.05.2003, 17:16
Post #19

Gość

IP: 62.87.141.115

Nie o to chodzi Rob.
Jeżeli chce się zainteresować grupę ludzi jakim produktem, to należy:
- Witam jestem przedstawicielem........ mam..... towar jest super bo......
a nie udawać szarotkę i zza węgła robić z ludzi głupa.
Mnie to nie grozi , bo ja w swoim życiu za dużo widziałem, i już troszku się nadziałem tu i tam.
Ale w...wia mnie żerowanie na ludziach, którzy mają duże kłopoty i wydają każdą forsę aby nakarmić nadzieję, bo oni albo co gorsza dzieci są chore.
I nie bulwersuj się bo "czarodziejom i zaklimaczom" mówię nie.
Odkurzacze Rainbow: kup bo za miliard złotych dostaniesz dla dziecka cudo na astme, lampe ZEPTER bo za trylion złotych cię uzdrowi, łóżko magnetyczne za milion euro ...... i tak dalej.
A w #@!%ie tam. Jak ktoś wyżej napisał "przyjedź pokaż sprzęt, wypróbuj.... jeśli pomoże to NOBEL i pełna kasa"
Gdyby to była rewelacja to by dawno to forum zamieniło się w kącik wielbicieli makaronu z sere.
kurde..... ale się spieniłem.

+Quote Post
- rob -
post 31.05.2003, 19:43
Post #20

Gość

IP: 213.77.227.101

A mnie się spieniło piwo smile.gif) i dalej uważam że nie ma o co toczyć bojów. Reklama zawsze jest naciągana, podstępna i żeruje na umysłach ludzi. Sprzedawczyni lamp Anka miała pecha że trafiła na nieco inteligentnych, którzy w mig odkryli jej kiepski podstęp i za karę pewnie lamp tutaj nie sprzeda.
PS! Ale sprytnie zakamuflowałeś przesłanie swego tekstu miki23 Ja jednak od początku domyśliłem się pisałeś go po to żeby zareklamować makaron z serem smile.gif)

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Widok Lo-Fi Aktualny czas: 1.11.14 - 9:47