Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Widok z formatowaniem i grafiką: Body Detox - Znacie?
Forum Psoriasis > Forum Główne > Metody niefarmakologiczne
Stron: 1, 2
sikorka
Cześć Wam,
jestem tu nowa. Mam wielką motywację do zwalczenia/ zaleczenia łuszczycy, na którą cierpię od 12 lat. Znalazłam w internecie informację o metodzie Body Detox i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać. Przesyłam Wam link:
http://www.body-detox.pl

Znacie ją może? Korzystaliście?
Dajcie znać. Będę wdzięczna za informację, bo nie chciałabym z tego korzystać w ciemno.

Pozdrawiam,
Sikorka
sonia
czesc,ja niestety nic o tym nie wiem ale poczytam:)
ja wyleczylam sie medycyna chinska(ziola,akupunktura itp) i moge ci cos o tym,chorowalam od 15 lat.metoda super bo leczy przyczyne choroby a nie objawy jak wiekszosc pozostalych,a to prowadzi do wyleczenia a nie zlagodzenia objawow
pozdrawiam mocno
sonia
nzbig
Witam

Ja się na Body-Detox zdecydowałem. Jestem po drugim zabiegu. Stwierdziłem, że jeśli mi to nie pomoże, to chociaż oczyszczę organizm.
Zachęcające są doświadczenia mojej koleżanki, która w ten sposób wyleczyła sobie uczulenie i to ona mnie namówiła ( a walczyła z uczuleniem 6 lat).
Napiszę jakie są końcowe efekty za ok 2-3 tygodni. (trzeba zrobić 8-10 zabiegów co drugi dzień).
sikorka
dzięki za odpowiedź. ja się chyba też zdecyduję i wezmę tą serię. mam nadzieję, że coś mi to da. a jak się czujesz po tym zabiegu i czy rzeczywiście woda po takim zabiegu wygląda tak jak pokazują na zdjęciach ?
pozdr.
sikorka
nzbig
Tak, naprawdę wygląda to obrzydliwie smile.gif. Na wodzie tworzy się kożuch brudu. Kolor w trakcie zabiegu się zmienia. U mnie najpierw był pomarańczowy potem zmienił się na zielony a na końcu był czarny. Przy drugim zabiegu dla odmiany był żółty.
Co do samopoczucia, to nie zauważyłem jakiś wielkich zmian. Na pewno znacząco usuwa zmęczenie.
Czułem lekkie mrowienie w stopach i to wszystko.
jowisz
czesc, chciałem się zapytać czy drogi jest taki zabieg i jak długo trwa proces jednego zabiegu?
nzbig
Koszt jednego 50 zł trwa 30 minut. Trzeba zrobić serię 8-10 zabiegów. Tam gdzie ja robię można zapłacić za serię od razu i wtedy jest 20% zniżki.

W sumie dość drogo, ale o wiele mniej "kłopotliwie" niż głodówka, czy też inne metody oczyszczania organizmu.
sikorka
a gdzie dają taką znizke

sikorka
nzbig
Adresy gabinetów są na stronie

www.body-detox.pl

To jest usługa, i zawsze można się potargować smile.gif Myślę że jak zapłacisz za serię od razu to zawsze dostaniesz rabat.

Co do efektów, mogę na razie przedstawić odczucia. (4 zabiegi)

1. zmiany są troszkę jaśniejsze, ale nie ma "sterydowej" poprawy. Na to aby na 100% powiedzieć, że to działa jest jeszcze o wiele za wcześnie.

2. Musiałem na chwilę przerwać zabiegi. I uważam to za argument, iż to naprawdę działa. Od czasu kiedy biorę zabiegi to czuję się bardzo zmęczony, w internecie piszą, że jest to normale i jest to nakład organizmu na oczyszczanie. (dowiedziałem się tego po fakcie, więc nie jest to autosugestia). Należy wtedy przerwać zabiegi i poczekać z kontunuacją aż wszystko wróci do normy. Część ludzi czuje się zmęczona, część dostaje spory zastrzyk energii, w zależności od organizmu.

Warto poszukać w sieci. Jest wiele opisów. Można szukać pod hasłami body-detox, bio detox, aqua-detox.

sikorka
ja juz jestem po 1 zabiegu i nie daja znizki przy wykupieniu serii, dlatego pytam gdzie daja to moze moglabym jeszcze zmienic miejsce. jesli to jest w w-wie to bede wdzieczna za info.

u mnie po zabiegu woda byla brunatna i natapil spory przyplyw energii.
pozdr.
nzbig
Nie chcę uprawiać krypoto-reklamy. Ale niestety ja biorę zabiegi w Poznaniu. Adres jest na stronie którą podałem.
zdrowye
Czesc
Prosze napiszcie cos o efektach .Minelo troche czasu.
Beatka
sikorka
wziełam serie prawie 10 zabiegów ale żadnej poprawy ze strony łuszczycy nie zauważyłam sad.gif
mim
Do Polski wkracza juz nowsza metoda "mikroskopowego badania kropli zywej krwi w jasnym polu"....technika rzecz jasna prosto z usa... ohmy.gif po prostu nastepny produkt , ktory szuka rynku europejskiego... wink.gif podobnie jak np. odkurzacze, garnki, diety i inne wytwory oferowane w sprzedaży bezposredniej smile.gif
trzeba nie lada sita zeby to przesiac!... a po diagnozie spod mikroskopu zamiast "moczenia nóg " proponuja oczyszczanie błonnikiem i suplementacje...produkty oczywiscie amerykanskie....z ironia dodam, ze receptury byc moze opracowano w NASA tongue.gif biggrin.gif niczego nie ujmujac z zasług tego skad innąd znakomitego instytutu ze zjednoczonych stanów...
moim skromym (laickim) zdaniem diagnostyka jest przekonywujaca, wykorzystanie techniki zacne... otoczka magii tez wystepuje...problem tylko czy nastapi wlasciwa inerpretacja wynikow i zastosowane wlasciwe leczenie... bo oferowane przez diagnostyka farmaceutyki nalezy kupic, ponad wszelka watpiwosc...marketing bezposredni maja opanowany biggrin.gif

wybaczcie prosze, ten troche ironiczno moralizatorski ton mojego posta
zycze zdrowia i spokojnego rytmu serca

Gandalf
QUOTE (mim @ we czwartek, 29 lipca 2004, 15:35 )
Do Polski wkracza juz nowsza metoda "mikroskopowego badania kropli zywej krwi w jasnym polu"....technika rzecz jasna prosto z usa... ohmy.gif po prostu nastepny produkt , ktory szuka rynku europejskiego... wink.gif podobnie jak np. odkurzacze, garnki, diety i inne wytwory oferowane w sprzedaży bezposredniej smile.gif
trzeba nie lada sita zeby to przesiac!... a po diagnozie spod mikroskopu zamiast "moczenia nóg " proponuja oczyszczanie błonnikiem i suplementacje...produkty oczywiscie amerykanskie....z ironia dodam, ze receptury byc moze opracowano w NASA tongue.gif biggrin.gif niczego nie ujmujac z zasług tego skad innąd znakomitego instytutu ze zjednoczonych stanów...
moim skromym (laickim) zdaniem diagnostyka jest przekonywujaca, wykorzystanie techniki zacne... otoczka magii tez wystepuje...problem tylko czy nastapi wlasciwa inerpretacja wynikow i zastosowane wlasciwe leczenie... bo oferowane przez diagnostyka farmaceutyki nalezy kupic, ponad wszelka watpiwosc...marketing bezposredni maja opanowany biggrin.gif

wybaczcie prosze, ten troche ironiczno moralizatorski ton mojego posta
zycze zdrowia i spokojnego rytmu serca

Powinno byc ;'w ciemnym polu' (to bez ironii).Jest to stara metoda wykorzystywana kiedys powszechnie, dzisiaj juz w wiekszosci zapomniana.W USa na studiach medycznych przyszli lekarze maja tylko kilka godzin z tego tematu.
Jest to bardzo dobra metoda DIAGNOSTYCZNA .Tylko i wylacznie!!!!!Jaka zastosujemy trapie to juz zalezy od diagnozujacego,jego wiedzy ,doswiadczenia ,umiejetnosci....I tu zaczyna sie pole do popisu dla lekarzy,pseudolekarzy,uzdrowicieli,szarlatanow,dystrybutorow cudownych produktow itp.
Jest to Metoda diagnostyczna bardzo dobra.Polecam,ale tylko u fachowcow!Czy sa takowi w Polsce?Watpie!!!
mim
alez ja nie ujmuje niczego METODZIE...problem stanowi wlasciwa interpretacja wyników, to chciałam podkreslic (na co i ty równiez zwracasz uwage)
dla mnie istotne było rowniez to ,ze wspomiana diagostyka ma w Polsce "otoczkę" cudu zza oceanu i "niesmiało" biggrin.gif zdobywa polski rynek
bylam na prezentacji tego sprzetu i uslyszalam to, co przytoczyłam w poscie...tzn. metoda badania kropli żywej krwi w jasnym polu, powiedziano, że wczesniej tło w badaniu mikroskopowym było ciemne (???) nie wnikałam w nazewnictwo, bo przyjełam za prawde to, co usłyszalm
co nie oznacza, ze nie moge zweryfikowac swoich informacji...

czy istnieja w Polsce dobrzy fachowcy- diagnostycty tej metody??? nie wiem , spotkałam sie z prezentacja sprzetu i metody w... gabinecie zdrowia i urody, biggrin.gif podczas rozmow o hydrocolonoterapii

Czy cytujac mnie Gandalfie, zwróciles uwage na ze uzylam słów : "...moim sromnym zdaniem (...) diagnostyka jest przekonywujaca, wykorzystanie techniki zacne (...) problem tylko czy nastapi własciwa interpretacja wyników i zastosowane własciwe leczenie..." ??? smile.gif

co do marketingowego stylu prezentacji, ktorej byłam biernym uczestnikiem - nie miałam watpliwosci smile.gif prezentacja supplementow, parafarmaceutykow ( do ktorych skad innad mam przekonanie na TAK, bo sama zazywam) ...mówiła sama za siebie

pozdrawiam
rombo
A wracając do BODY DETOX może ktoś pamięta domową wizytę sprzedawcy filtrów wody? Zwykle następował pokaz, w którym miano udowodnić jaką to brudą wodę pijemy. Woda z kranu podawana była jonizacji i stawała się brudna, tworzył się kożuch itp bo wytrącały się z niej wszystkie zanieczyszczenia. Woda przefiltrowana po jonizacji zmieniała kolor na żóltawy, gdyż wytrącały się głównie związki mineralne.
Dokładnie te same zjawisko wykoprzystywane jest dla naiwnych korzystających z BODY DETOX.
Zwykła kranówka podawana jest jonizacji a naiwnemu klientowi każe się wierzyć, że te brudy do wody uwolnił jego organizm. Ha ha. Oczywiście jest pewien korzystny wpływ na organizm, jak to po każdym myciu wink.gif

rombo
mim
tak rombo, ja pamietam biggrin.gif
bylo cos tam o filtrach z zastosowaniem procesu odwroconej(???), podwójnej(???) osmozy???
tak. myślę ,ze to była prawdziwa burza w szklance......wody, a w moim mozgu pewnie tez mialo to nastapic???
czy to wlasnie te fltry miales na mysli???
Paulax8
Witam!!
Bardzo proszę o podanie rezultatów po zastosowaniu całej serii zabiegów "Body Detox". Na stronie "BD" czytałam linki, że pomaga również na alergię, ale nie wiem czy to tylko reklama?? Ja mam silną alergię, ale nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto:) Czekam na odpowiedzi osób, które zastosowały tą metodę leczenia. Pozdrawiam
nzbig
Mi się udało przejść przez 6 zabiegów (później musiałem zrezygnować z powodów zawodowych). Efekty były delikatne, zmiany trochę złagodniały ale nie znikneły. Natomiast po każdym zabiegu czułem duże zmęczenie. Sprawdziłem na zachodnich forach i podobno jest to dość częsty objaw wynikający z wydatku energetycznego organizmu na oczyszczenie. Koleżanka która mnie namówiła miała uczulenie i jej bardzo pomogło. Od 6 miesięcy nie ma jakichkolwiek problemów z uczuleniem. Kolegom "niedowiarkom" polecam poproszenie w gabinecie o włączenie prądu bez wkładania nóg i porównanie efektów. Ja poprosiłem i ilość osadu powstałego z elektrolizy wody była minimalna w stosunku do sytuacji "z nogami". Zresztą producent nie ukrywa faktu że część osadu pochodzi z elektrolizy wody i elektrod. Pozatym efekt nie polega na usuwaniu toksyn przez urządzenie a na stymulacji organizmu do samooczyszczenia.

A nogi można umyć przed zabiegiem smile.gif smile.gif
rombo
Czyli mam uwierzyć że organizm dostaję takiego kopa czy też stymulacji że natychmiast wywala do wody takie ilości brudów, że woda robi się czarna? Może faktycznie lepiej umyć nogi przed BODY DETOX laugh.gif
rombo
nzbig
Moja była pomarańczowa smile.gif.
Może dokładniej umyłem nogi smile.gif.

A tak na poważnie, nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć jakie zachodzą reakcje chemiczne w trakcie takiego zabiegu. Wiem tylko, że woda się znacząco różni w sytuacji z nogami/bez nóg, tak samo w zależności od osoby (przede mną dziewczyna miała mleczno-białą). Wydaje mi się, ale podkreślam wydaje mi się, na podstawie tego co czytałem w sieci to kolor zależy od reakcji substancji wydzielonej z naszego ciała z substancjami w wodzie.
Na stronach internetowych podkreślane jest, że nie chodzi o kolor wody, ani o ilość osadu, ale o przywrócenie odpowiedniego potencjału komórkom w organizmie.
jonny2003
Byłem już 2 razy na tym zabiegu i mam mieszane uczucia. Woda w misce pod wpływem działania urządzenia staje sie prawie czarna z zielonkawym i pomarańczowym nalotem.Panie obsługujące urządzenie mówią że to toksyny wydalane z organizmu, ale aż tyle? Normalnie jedna wielka breja nie wydaje mi się to możliwe żebym miał aż tak zabrudzoną krew bo bym już nie żył chyba. Po drugie to przeczytałem na zagranicznych stronach że ten efekt zabrudzenia wody jest efektem wywołanym przez korozję elektrody która pod wpływem prądu, wody i soli koroduje brudząc w ten sposób wodę
http://forums.randi.org/archive/index.php/t-7731.html
http://www.devicewatch.org/reports/aquadetox.shtml
Kto zna angielski niech sobie poczyta bo na polskich stronach są same reklamy tego urządzenia a obiektywnych opinii na forum niema praktycznie wcale
mirush
Podczas elektrolizy wody o sporym stężeniu soli mineralnych (na to wygląda to coś) zawsze otrzymuje się wspomnianą przez Ciebie breję (zawiesinę) o kolorze zielonkawym lub brązowym. biggrin.gif
Niech paniusia włączy ten wynalazek bez pacjenta - będzie to samo tongue.gif

Podczas elektrolizy wody destylowanej (około 15 ppm) woda będzie co najwyżej koloru słomkowego
novigen
Witam,

Chciałbym zaprezentować jako alternatywę dla kosztownych zabiegów w SPA zakup również drogiego ale zwracającego się po półrocznej terapii aparatu Body Detox dystrybuowanego przez firmę NoviGen www.NoviGen.pl.

Proszę również o opinie na temat treści wyjaśnień technologii na stronie, słóżę odpowiedziami na wszelkie pytania. Szczególnie cenne będą dla mnie pytania poddające w wątpliwość ta sprawdzoną już technologię.

Pozdrawiam i życzę wszyskim zdrowia.
NoviGen s.c.
Gandalf
Oczyścić organizm można zmieniając sposób odżywiania.Praktycznie nie kosztuje to ani złotówkę więcej.Po co więc stosować wasze kosztowne urządzenie jeśli i tak trzeba (?) zmienić dietę?
Oczyszczać organizm i pchać dalej w niego toksyny jest przecież bezsensowne.
Jaki wpływ wywołuje wasze urządzenie na mózg?Interesuje mnie tomografia komputerowa głowy przed w czasie i po zabiegu.
webma(j)ster
CYTAT(novigen @ 1.09.2008, 22:09) *
Proszę również o opinie na temat treści wyjaśnień technologii na stronie, słóżę odpowiedziami na wszelkie pytania. Szczególnie cenne będą dla mnie pytania poddające w wątpliwość ta sprawdzoną już technologię.

Proszę bardzo smile.gif
Z góry przepraszam za pobieżność spowodowaną ograniczoną ilością czasu...
Zaczynamy... i jedziemy po kolei... ...zdanie po zdaniu... (http://www.novigen.pl/bodydetox/dzialanie/)

CYTAT
Body Detox to wspaniały sposób oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym.
Stwierdzenie nie poparte żadnymi dowodami

CYTAT
Podczas zabiegu aparat jonizuje wodę precyzyjnie dostosowanym programem, w konsekwencji czego spowoduje delikatny ruch ładunków w naszym organizmie.
Jonizacja (a w zasadzie dysocjacja elektrolityczna) wody w misce, nie koniecznie musi wpływać na ruch ładunków w organizmie. Zresztą te poruszają się tam ciągle i bez przerwy, bez elektonicznych wspomagaczy.

CYTAT
To stymuluje naturalną funkcję oczyszczania organizmu z toksyn.
blink.gif blink.gif blink.gif Skąd nagle taki dalekoidący wniosek!!!??? Czy zostało to udowodnione? Proszę o wskazanie literatury.

CYTAT
Stymulowana jonami wodoru błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczna, dzięki czemu komórka powraca do optymalnej formy a podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp, przebiegają poprawnie.
Proszę o wskazanie źródeł potwierdzajacych, prawdziwośc tego stwierdzenia i potwierdzających, że BodyDetox tak działa.

CYTAT
Dzięki zabiegom Body Detoxu stymulującym każdą pojedynczą komórkę, poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.
Czy ktoś to obiektywnie stwierdził?

CYTAT
Nie od dziś wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne i jest również na nie podatne.
JEDYNE, zdanie w całym akapicie, które "kupuję" bez zastrzeżeń smile.gif

CYTAT
Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie stosowane od bardzo dawna.
Nie aż tak różnorodnych schorzeń, nie aż tak szerokie i nie aż od tak dawna (zaczeto je stosować dopiero po wynalezieniu elektryczności wink.gif biggrin.gif )

Dalej niestety jest podobnie - pseudonaukowy bełkot. Zdania prawdziwe, stanowiące przesłankę, poprzetykane są niby wynikającymi z nich wnioskami. Jeżeli nie brać tego "pod lupę", to nawet niezły tekst, jednak analiza "zdanie po zdaniu" niestety wypada bardzo kiepsko.

PS1
Nie miałem zamiaru nikomu "dokopać". Jedynie zadośćuczyniłem prośbie "o opinie na temat treści wyjaśnień technologii na stronie".
Mam nadzieję, że moje uwagi okażą się pomocne.

PS2
A rzetelne, chociaż pobieżne, informacje nt. skuteczności metody dostępne są tutaj -->> http://www.body-detox.pl/pdf/podsumowanie.pdf
lusi
body detox kojarzy mi sie jak kiedys sprzedawali filtry do wody i robili pokazowke z diodami ,woda z kranu i woda z filtra,ta pierwsza zrobila sie brudna i wygladal jak kawa lura laugh.gif,tak jak Gandalf podpowiada dieta wiecej czlowiek zdziala niz dawac sie naciagac na drogie zabiegi,jakis czas temu myslalam zeby sprobowac detoxu ale przypomnialy mi sie filtry i zrezygnowalam,nie dajcie sie zwariowac wink.gif laugh.gif
mirush
CYTAT(lusi @ 2.09.2008, 11:56) *
(...) przypomnialy mi sie filtry i zrezygnowalam,nie dajcie sie zwariowac wink.gif laugh.gif

Coby nie mówił, to czysta woda jest podstawą życia ... unsure.gif
dia
wodo, wodo chlorowana
Gandalf
Coś Majster taki szybki do spławiania?Rozplanowałem gościa na co najmniej tydzień..... sad.gif

dia
Gandalf tylko sie nie rozklej , bo pierwszy raz widzę ,żeś wylazł z ukrycia a te wszystkie wynalazki są nie wskazane przy chorobach skóry , serca , z rozrusznikiem też nie wolno pod żadne elektroniczne urządzenia włazić , moja mam miała taką michę z bąbelkami dobrze ,że wcześniej wyjęła stopy i oparła plastykową obudowę bo w tym samym czasie spięcie się zrobiło i wybuchła woda do góry , chwila moment i po kobicie by było
Gandalf
Facet zastosował nową metodę reklamy,stara się...a Majster od razu pałka między oczy. blink.gif Jak tak można?
webma(j)ster
CYTAT(Gandalf @ 2.09.2008, 23:37) *
Facet zastosował nową metodę reklamy,stara się...a Majster od razu pałka między oczy. blink.gif Jak tak można?

Na swoją obronę mam tylko stwierdzenie, że chciałem postąpić humanitarnie
dia
''Obojętność często wyrządza więcej krzywd niż jawna niechęć ''
heniu
moim zdaniem to lipa ten detox.miałem pare zabiegów i nic.ogladałem kiedyś taki program w którym oceniaja skuteczność nowych zabiegów tego typu i wyszło ze bodydetox to właściwie ściema jest z punktu widzenia nauki.nie polecam szkoda kasy nie znam nikogo komu by to pomogło w czymkolwiek.nowinki techniczne do naprawy człowieka to super rzecz ale to akurat umieszczam na półce z magią nieskuteczną i drogą.
lusi
zamiast urzadzen to lepiej zastosowac soki warzywno-owocowe,wode niegazowana,lub mniej przyjemna lewatywke,to tez body-detox laugh.gif
szyszka37
Witam serdecznie rolleyes.gif
Skorzystałem z sześciu zabiegów Body Detox i musze przyznać że u mnie nie ma żadnej poprawy. Z koloru wody wyszło że mam bakterie, toksyny na wątrobie i zaatakowane stawy sad.gif Jeżeli chodzi o zmiany na skórze to nic sie nie zmieniło sad.gif I nie widze żadnej różnicy w funkcjonowaniu organizmu, chyba że coś w środku sie zmieniło wink.gif A może to działa z opóźnionym zapłonem? wink.gif
Pozdrawiam cieplutko wszystkie biedroneczki w te chłodne dni sad.gif
lusi
moim zdaniem to sciema i wyciaganie kasy,gdyby tak poddac to urzadzonko jakiemus badaniu wyszlo by pewnie,ze z detoxem nie ma nic wspolnego,ale coz kazdy chce na czyms zarobic,tylko czemu kosztem osob chorych? sad.gif
novigen
CYTAT
Jonizacja (a w zasadzie dysocjacja elektrolityczna) wody w misce, nie koniecznie musi wpływać na ruch ładunków w organizmie. Zresztą te poruszają się tam ciągle i bez przerwy, bez elektonicznych wspomagaczy.

Oczywiście. W trakcie zabiegu pacjent ma na nadgarstku opaske pełniącą funkcję masy dzięki czemu ładunki przechodzą od elektrody (jonizatora) poprzez elektrolit (wodę) i ciało.

CYTAT
Skąd nagle taki dalekoidący wniosek!!!??? Czy zostało to udowodnione? Proszę o wskazanie literatury.

Na końcu Pana wypowidzi jest przykładowy link do odpowiedniej literatury i podsumowań badań więc nie rozumiem pytania. Fakt, że na stronie nie ma wielkich wywodów ale to jest strona z prezentacja oferty i wrpwadzeniem do tematu.

CYTAT
Proszę o wskazanie źródeł potwierdzajacych, prawdziwośc tego stwierdzenia i potwierdzających, że BodyDetox tak działa.
Czy ktoś to obiektywnie stwierdził?

Również zadaje Pan pytanie a na koniec sobei odpowiada. Tak przeprowadzano badania. Nasi klienci są równiez świadectwem może nieudokomentowanym ale jednak wiele osób jest zachwyconych działaniem aparatów zakupionych na www.novigen.pl. W sobotę przywiozłem naszej starej klientce dostawę jonizatorów, opowiadała mi wiele historii osób z rodziny których stan zdrowia znacznie sie poprawił po zabiegach jakie przeprowadzała.

CYTAT
Nie aż tak różnorodnych schorzeń, nie aż tak szerokie i nie aż od tak dawna (zaczeto je stosować dopiero po wynalezieniu elektryczności wink.gif biggrin.gif )

czyli od dość dawna.

CYTAT
Dalej niestety jest podobnie - pseudonaukowy bełkot. Zdania prawdziwe, stanowiące przesłankę, poprzetykane są niby wynikającymi z nich wnioskami. Jeżeli nie brać tego "pod lupę", to nawet niezły tekst, jednak analiza "zdanie po zdaniu" niestety wypada bardzo kiepsko.

Zastanawialiśmy się nad skierowaniem tekstu pod kątem większej ilości źródeł ale nasze analizy wykazały że taki tekst staje się bardziej niezrozumiały dla przeciętnej osoby.

CYTAT
Nie miałem zamiaru nikomu "dokopać". Jedynie zadośćuczyniłem prośbie "o opinie na temat treści wyjaśnień technologii na stronie".
Mam nadzieję, że moje uwagi okażą się pomocne.

Tak, dziękuje za analizę, przemyslimy w takim wypadku czy nie zmienic nieco formy prezentującej tą wiedzę. Na pewno Pana uwaga jest

CYTAT
A rzetelne, chociaż pobieżne, informacje nt. skuteczności metody dostępne są tutaj...

Tak tylko to jest praca naukowa na temat body-detox'u a nie strona z ofertą, sądzi Pan że ktoś wchodzący na strone z takim wywoden dojdzie do końca zanim nie przełączy sie na inną? Cięzko pogodzić omówienie zagadnienia z rzetelną o fachową wiedzą.

PS.
Dalsze uwagi chętnie widziane:)

PS.2
Proszę jednak unikać obraźliwych sformułowań w stylu pseudo-naukowy bełkot.
novigen
CYTAT(lusi @ 18.09.2008, 20:55) *
moim zdaniem to sciema i wyciaganie kasy,gdyby tak poddac to urzadzonko jakiemus badaniu wyszlo by pewnie,ze z detoxem nie ma nic wspolnego,ale coz kazdy chce na czyms zarobic,tylko czemu kosztem osob chorych? sad.gif

Tak samo można powiedzieć o każdnym nowym wynalazku, prosze takie uwagi któ¶e nic nie wnoszą do dyskusji zachować dla siebie. Zapewniam że te urządzonko ma wiele wspólnego z body-detoxem, a zanim zaczeliśmy je powszechnei sprzedawać stosowaliśmy przez długi czas w zaprzyjaźnionym spa gdzie wiele osób bardzo sobei chwaliło zabiegi tym urządzeniem.

Musze tylko przyznać, że na różne osoby różnie działa, a opinie w stylu: "miałem 5 zabiegów i nic nie pomogło" są zupełnie bez sensu.
Pojedyńcza seria to 14 zabiegów. Efekty mogą byc zauważalne dopiero po takiej ilości. Mechanizm body-detoxu nie działa tak silnie jak chociażby głodówka ale jest za to o wiele bardziej bezpieczny, to urządzenie do długotrwałego oczyszczania.

Druga sprawa to opinie osób które twierdzą, że nie pomogło.. a po zabiegu szły do domy zjeść kotleta smażonego na oleju, popijanego napojem ala coca-cola i wieczorem zjadająca chipsy. Naprawde wiele jest takich hipokrytów. Jeśli zaczynamy się oczyszczać to nie można wszystkiego zwalić na urządzenie, bez woli oczyszczania i zmiany trybu zycia można sobei faktycznie odpuścic zakup takiego urządzenia czy wizyt w spa.

Pozdrwiam i zycze zdrowia.
lusi
a no to mamy doczynienia z dystrybucja dry.gif ,wiadomo,ze kazdy walczy o kase,jesli chodzi o efekty to powinna nastepowac poprawa juz po kilku zabiegach a nie po calej srii,to tak samo jak bierzesz antybiotyk poprawa zdrowia przychodzi po paru tabletkach a po calej serii wyzdrowienie,a tak w ogole to nie wstyd wciskac nam na forum taki kit?, a po drugie to jest forum na .ktorym kazdy ma prawo wypowiadac swoje opinie,inaczej to foum by nie istnialo,pozdrawiam

poza tym bardzo wiele sie slyszy,ze jakies nowosci wchodza na rynek nie przetestowane ,w wielu przypadkach to oszustwo,wiec nie ma sie co dziwic,ze my podchodzimy do niektorych tzw.rewelacji sceptycznie.
mirush
CYTAT(novigen @ 21.09.2008, 22:27) *
(...) bez woli oczyszczania i zmiany trybu zycia można sobei faktycznie odpuścic zakup takiego urządzenia czy wizyt w spa.
Pozdrwiam i zycze zdrowia.

Jak jest wola zmiany trybu życia, to taki 'wynalazek" także można sobie odpuścić.
(stwierdzone organoleptycznie)

Dziękuję za pozdrowienia, które to odwzajemniam.
rolleyes.gif
lusi
tak jest Mireczku,czasem wystarczy zmiana trybu zycia biggrin.gif ,bez uszczerbku na budzet domowy
novigen
CYTAT(lusi @ 22.09.2008, 8:41) *
,wiadomo,ze kazdy walczy o kase,jesli chodzi o efekty to powinna nastepowac poprawa juz po kilku zabiegach a nie po calej srii,to tak samo jak bierzesz antybiotyk poprawa zdrowia przychodzi po paru tabletkach a po calej serii wyzdrowienie

Osoby wlasnie tak myslace chyba najbardziej potrzebuja gruntownego oczyszczania. Najlepiej wziasc antybiotyk.. tak postepujac wyniszcza sie tylko uklad odpornosciowy. Nie wolno brac antybiotykow chyba ze choroba stanowi zagrozenie dla zycia!

Poza tym porownywanie dlugotrwalego procesu oczyszczania organizmu z zalegajacych toksyn do brania tabletki to jakas pomylka.

a tak w ogole to nie wstyd wciskac nam na forum taki kit?, a po drugie to jest forum na .ktorym kazdy ma prawo wypowiadac swoje opinie,inaczej to foum by nie istnialo

kit? nie uwazam zeby to byl kit, a na pewno juz bym sam na sobie nie robil zabiegow kitem, nie wspominajac o tym zebalbymsie o moja rodzine ktrej robie zabiegi tym kitem wink.gif

prosze tak nie okreslac urzadzenia ktrego dzialania nie sprawdzila Pani dobrze.

poza tym bardzo wiele sie slyszy,ze jakies nowosci wchodza na rynek nie przetestowane ,w wielu przypadkach to oszustwo,wiec nie ma sie co dziwic,ze my podchodzimy do niektorych tzw.rewelacji sceptycznie.

Rozumiem sceptyzm.

CYTAT(mirush)
Jak jest wola zmiany trybu życia, to taki 'wynalazek" także można sobie odpuścić.
(stwierdzone organoleptycznie)

Nie promowalem nigdy tych urzadzen jako alternatywe a raczej wspomaganie, bez odpowiedniego nastawienia nie uda sie oczyszczanie organizmu. Natomiast nie kazdy potrafi gruntownie zmienic swoj tryb zycia, pozbyc sie wszelkich czynnikow powodujacych przedostawanie sie toksyn do organizmu oraz wyeliminowac z diety produkty toksyczne i zawierajace metale ciezkie. I tutaj przychodzi z pomoca nasze urzadzenie.
mirush
CYTAT(novigen @ 22.09.2008, 17:06) *
(...) Nie promowalem nigdy tych urzadzen jako alternatywe a raczej wspomaganie, bez odpowiedniego nastawienia nie uda sie oczyszczanie organizmu. Natomiast nie kazdy potrafi gruntownie zmienic swoj tryb zycia, pozbyc sie wszelkich czynnikow powodujacych przedostawanie sie toksyn do organizmu oraz wyeliminowac z diety produkty toksyczne i zawierajace metale ciezkie. I tutaj przychodzi z pomoca nasze urzadzenie.

Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w zdrowe odżywianie się.
I tutaj przychodzi z pomocą naturalna (niezastąpiona) reakcja naszego organizmu - no chyba, że ktoś "kocha" się w użytkowaniu protez.
rolleyes.gif
lusi
nie wiem jak uwaza Agpelka czy Elaczek,ale moim skromnym zdaniem temat powinnien trafic do dzialu REKLAMA wink.gif
szyszka37
Witam serdecznie smile.gif
Jak już wspominałem miałem sześć zabiegów oczyszczjących. Korzystałem z nich w Uniejowie i o dziwo nikt mnie nie poinformował mad.gif żeby przestrzegać przy zabiegach jakąś dietę czy cokolwiek mad.gif Mało tego to obsługa powiedziała że wystarczy minium 5 zabiegów a pan "novigen" pisze o 14 unsure.gif Jestem dwa tygodnie po zabiegach i nic sad.gif żadnej poprawy sad.gif
Pozdrawiam szyszka37 Darek
lusi
pewnie brak odpowiednio przeszkolonej kadry,tak sie czesto zdarza,na przykladzie Szyszki ,ale nie tylko,rowniez ja mam znajomych,ktorzy stosowali detox i jakos rewelacji nie bylo,wiec rozumiem czemu tak bardzo pan novigen sie denerwuje jak sie mowi cos niepochlebnego,no ale na krytyke tez trzeba byc przygotowanym, ja w zeszlym roku tez stosowalam body detox ale w formie napoju do picia,na czczo,przez 14 dni, i co i nic tylko wydana kasa,pozdrawiam

w naszym przypadku to nie jakies mechanizmy,diety,urzadzenia ale rozsadek jest potrzebny,milego dnia wink.gif
novigen
CYTAT(lusi @ 23.09.2008, 8:50) *
pewnie brak odpowiednio przeszkolonej kadry,

racja.

tak sie czesto zdarza,na przykladzie Szyszki ,ale nie tylko,rowniez ja mam znajomych,ktorzy stosowali detox i jakos rewelacji nie bylo,wiec rozumiem czemu tak bardzo pan novigen sie denerwuje jak sie mowi cos niepochlebnego,no ale na krytyke tez trzeba byc przygotowanym, ja w zeszlym roku tez stosowalam body detox ale w formie napoju do picia,na czczo,przez 14 dni, i co i nic

jestem przygotowany na krytyke, dlatego tutaj ten post u góry zamieściłem z prośbą o komentarz.
jednak nie rozumiem dlaczego osoby tak swiadome procesow oczyszczania oczekuja cudu po kilku zabiegach czy kilku tabletkach. to nie magiczny lek czy magiczne urzadzenie, zaznaczam to wszedzie ze oczyszczanie organizmu to proces dlugotrwaly (niezaleznie od zastosowanej metody).

Idac Pani tokiem rozumowania czy po 10 dniach po zmainei diety odczuje pani nagle jakies cudowne ozdrowienie?
Oczywiscie ze nie;)

w naszym przypadku to nie jakies mechanizmy,diety,urzadzenia ale rozsadek jest potrzebny,milego dnia wink.gif

W sporej czesci z tym sie zgadzam, rozsadek, zmiana myslenia to podstawa. Druga sprawa jest dieta a dopiero dalej mechanizmy wspomagajace takie jak body detox, glodowki i inne.

Pozdrawiam serdecznie
To jest widok Lo-Fi zawartości forum. Aby zobaczyć pełną wersję z grafiką i formatowaniem kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.