Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Widok z formatowaniem i grafiką: Wiem Jak To Wyleczyć !!!
Forum Psoriasis > Forum Główne > Codzienne problemy
ryco
O łuszczycy napisano setki, tysiące a może więcej stron. Wydaje się, że już wszystko o genach, o podziale komórek, wadliwie działającej wątrobie i nerkach, źle odżywianej skórze, o chorych stawach, układzie imunologicznym, o teoriach powstania i leczenia tej choroby itd… . Problem w tym, że kiedy się to wszystko czyta wydaje się, że każda ta informacja zawiera jakąś część prawdy i brak tylko jednego ’linku’ który by połączył to wszystko w sensowną całość. Myślę, że ten ’link’ odkryłem. Na początku były to tylko podejrzenia, ale od pewnego czasu wiem napewno. Nigdy tego nie sprawdziłem. Pewnie dlatego, że obcując przez lata z tą chorobą nauczyłem się z nią postępować i żyć. Gdzieś w tym forum opisałem mój sposób dzieki któremu od lat nie mam z nią większych kłopotów. Ale myślę, że wiem na czym polega cała ’zagadka’, wiem dlaczego chorujemy i wiem jak to wyleczyć.
wkowal
Myślę, że ten ’link’ odkryłem

hmm...... no i gdzie ten link bo nie moge go znalesc wink.gif
Iwona1210
Witam smile.gif

Chetnie dowiedziałabym się cos więcej,ale link chyba jest ukryty..hehe

Pozdrawiam smile.gif
Rafał
QUOTE (wkowal @ w środę, 1 czerwca 2005, 07:42 )
Myślę, że ten ’link’ odkryłem

cool.gif My wszyscy forumowicze tak tez myslimy w ten sposob ze cos tam zawsze odkrywamy , ale wlasnie gdzie to sie podziewa to jak dotychczas jest to tylko i tylo MYSLENIE . wink.gif i gdybanie ze moze kiedysssssssssss tammmmm .... no ale dobrze ze i ty pozytywnie o tym myslisz , ale samo myslenie jeszcze nic nikomu nie dalo , mnie np. od nadmiernego myslenia to glowa boli .

Pozdrawiam wszystkich myslacych cool.gif
gosik00
blink.gif ja równiez chcialabym sie dowiedziec co to za cudowny sposob, bo moj dziala tylko na pol roku wink.gif a skoro istnieje cos co moze pomoc podziel sie z nami biggrin.gif
Robertus
No i g.... sie wyleczymy! Ostatnia kartka z kryminału gdzie ujawnia sie morderce... wyrwana sad.gif
(gość ma tylko 2 posty myśle ze to taka mała prowokacja)
krycha
Teściowa zabiła.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Rafał
no ryco widze ze jestes na forum i czytasz akurat ten temat wiec odpowiedz cosik
renik
QUOTE (krycha @ w środę, 1 czerwca 2005, 13:12 )
Teściowa zabiła.... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif ... też tak myśle biggrin.gif
Czytający mysli, ze po tesciowej bo już ja pochowano, ale przecież to wiosna i wszystko z ziemi wychodzi... wink.gif biggrin.gif
Rafał
wink.gif No i widzicie widzialem ze byl przed chwila caly czas przegladal ten temat nic nie napisal i zwial cool.gif
renik
tongue.gif ryco ogarnął cykor wink.gif tongue.gif
ryco
Nie cykor tylko ciezko pracuje i nie ma czasu. Wkrotce sie odezwe.
teracotta
zdaje mi się że g... wiesz
ryco
Ooo..., gosikm... ale ty jesteś śmieszny !
Lamerka
Ja nic nie chce mowic ale juz jeden taki byl, ktory pisal, ze odkryl sposob, ale... nie moze na razie o nim napisac. Moze to ta sama osoba??
piwonia13
dawno nic nie pisalem

i tez chce cos dodac

COS

pozdr
Gandalf
QUOTE (ryco @ w środę, 1 czerwca 2005, 06:16 )
O łuszczycy napisano setki, tysiące a może więcej stron. Wydaje się, że już wszystko o genach, o podziale komórek, wadliwie działającej wątrobie i nerkach, źle odżywianej skórze, o chorych stawach, układzie imunologicznym, o teoriach powstania i leczenia tej choroby itd… . Problem w tym, że kiedy się to wszystko czyta wydaje się, że każda ta informacja zawiera jakąś część prawdy i brak tylko jednego ’linku’ który by połączył to wszystko w sensowną całość. Myślę, że ten ’link’ odkryłem. Na początku były to tylko podejrzenia, ale od pewnego czasu wiem napewno. Nigdy tego nie sprawdziłem. Pewnie dlatego, że obcując przez lata z tą chorobą nauczyłem się z nią postępować i żyć. Gdzieś w tym forum opisałem mój sposób dzieki któremu od lat nie mam z nią większych kłopotów. Ale myślę, że wiem na czym polega cała ’zagadka’, wiem dlaczego chorujemy i wiem jak to wyleczyć.

Hmmmm...w zasadzie wszystkie 'linki' prowadza do ...Boga.Jesli wiec talkowy znalazles to gratualcje.
Pozastaje mi tylko zyczyc Ci to co zawsze mowil Adam Slodowy......'Zrob to sam-wykonaj to wlasnorecznie'.Dopiero potem pochwal sie miastu i swiatu.
Swoja droga jesli nie chcesz tracic daremnie czasu poczytaj wpisy Pana Wlodka z tego forum.
aneta_1
Śmieszny człowieczek, żal tylko że niepotrzebnie narobił niektórym nadzieji, jeżeli ktoś ma doświadczenie z ta chorobą nie robi takich numerów i głupa z SIEBIE
przedewszystkim. pozdrawiam
wink.gif
ryco
QUOTE (Iwona1210 @ w środę, 1 czerwca 2005, 09:48 )
Witam smile.gif

Chetnie dowiedziałabym się cos więcej,ale link chyba jest ukryty..hehe

Pozdrawiam smile.gif

[QUOTE]

Moje wnioski przedstawilem w nowym temacie 'Jedna Historia'. W nowym, zeby inni mogli przeczytac.
ryco
(Tekst usunięty przez administratora forum)
Gandalf
QUOTE (ryco @ w środę, 1 czerwca 2005, 06:16 )
Myślę, że ten ’link’ odkryłem. Na początku były to tylko podejrzenia, ale od pewnego czasu wiem napewno. Nigdy tego nie sprawdziłem... Ale myślę....

Ryco po obejrzeniu programu 'Z kamera wsrod Eskimosow ' doszedl do wniosku ze mozna wyleczyc luszczyce pijajac na sniadanie tran.Poniewaz tego jeszcze nie sprawdzil lepiej poczekac z opiniami (tak jak z przypadku Jumy) do czasu jak sie wyleczy sam.
Dlatego prosze nie znecac sie nad nim az do konca kuracji ktora podjal (?).
jumy
Do VIP-a

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Gandalf
Panie Jumy !
Od kilku miesiecy zadaje Panu jedno i to samo pytanie;'Czy ma Pan na ciele zmiany luszczycowe?'
Tak?Nie?Byc moze Pan nie wie...i to tez moge zrozumiec.
To jest widok Lo-Fi zawartości forum. Aby zobaczyć pełną wersję z grafiką i formatowaniem kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.