Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Widok z formatowaniem i grafiką: Leczenie ŁUSZCZYCY Metodą BSM
Forum Psoriasis > Forum Główne > Metody niefarmakologiczne
Stron: 1, 2, 3, 4
ABC
Jak w temacie. Może ktoś to ćwiczył ??? ( opcja szukaj działa od 4-ch liter wiec nic nie znalazłem pod hasłem BSM wink.gif )
Znalazłem takie coś :
My Webpage

oraz :

My Webpage

i stąd moje pytanie o te metodę.

(PS jeśli było to sorki nie natrafiłem)

Pzdr
misurina
Mam w domu ksiazke o metodzie BSM - "Samoleczenie metodą BSM" autorstwa Piotra Lewandowskiego (Sophia Loren na okladce tongue.gif). Moja mama jest fanka tej metody, ale ja jakos nigdy nie mialam do niej (metody of kors tongue.gif) cierpliwosci. Dawno temu mama dorwala mnie doslownie kilka razy i trzymala rece na glowie, ale pozniej jakos jej sie to nie udawalo wink.gif. Teraz sama nie probowalam, bo (na razie) jest lepiej bez uzycia BSM. Ale kto wie... sprobowac zawsze warto smile.gif

pozdro smile.gif
m.
ABC
kurcze naciskam se łebek i ... nic (faktem jest, że nie stosuje tego w 100% wg instrukcji, narazie jakies 5-10%) .... ale faktem jest, że :
1) wszystko jest bez zmian
2) nie umiem wytrwać w astezie
3) w nawiązaniu do pkt-u 2) terapia === 0
4) nic nie stosuje od tygodnia : łuszczyca bez zmian
5) jak sie nie psmaruje to szlag jej pewnie nie trafi (ale dziwne,że nic ku złemu nie idzie....)
6) jak nie to : gites... u mnie niestety niegites=bez zmian
7)wątek stwirdzam bez sensu
8) ...ale za sto lat kto wie ....
9) .... pa pa pa ide se pozdrapywa
10)..............................................ć
misurina
No z tego co sie orientuje, to trzeba to stosowac BARDZO SCISLE wg tego co tam jest napisane - dokladne mierzenie glowy, zeby wiedziec, w ktorym punkcie trzymac, zadnego metalu w postaci bizuterii, zegarkow czy spinek na ciele itp, itd :>.
Poza tym po tygodniu NA PEWNO TO NIE PRZYNIESIE EFEKTOW - nie ma takiej mozliwosci. Do wszystkich mniej lub bardziej niekonwencjonalnych metod naturalnych potrzeba duzo cierpliwosci i systematycznosci. Oprocz stosowania sterydow nie znam metody, ktora kogokolwiek wyleczyla by z luszczycy w TYDZIEN (a raczej skoro mowimy o sterydach, to raczej uniewidocznila na krotki czas zmiany, bo leczenie to to na pewno nie jest).
Nie mozna sie tak szybko zniechecac. Efektywne leczenie jest dlugotrwale. U mnie dojscie do remisji trawlo niecale 11 miesiecy. Co prawda nie byla to metoda BSM, nie wiem po ilu tygodniach/ miesiacach jest po jej stosowaniu poprawa i czy jest w ogole. Na pewno tydzien to zamalo by oczekiwac efektow i wyrokowac o skutecznosci metody.

pozdrawiam smile.gif
m.
ewelinka
moja wiedza na temat BSM nadaje się raczej do hyde parku i dlatego nie będę się tu wypowiadać wink.gif
swoją drogą... wiedziałam że:
seks -> dobre samopoczucie -> pozytywny wpływ na łuszczycę... ale żeby od razu BSM?? tongue.gif
san
Mam książke o tym samoleczeniu i od kilku dni próbuję zachęcony wypowiedziami 2 osób z innego forum które kompletnie pozbyły się objawów dzięki tej metodzie (a tak przy okazji to po jaką cholerę istnieją 2 fora dyskusyjne ???? szkoda, że nie dziesięc...)
A sama metoda jest dość intrygująca - do książki była dołączona płyta VideoCD z wywiadami z autorem i prezentacją pozycji leczniczych. Gość robi dobre wrażenie - przynajmniej na mnie.
Pomoże czy nie... nie wiadomo. Natomiast pewne jest jedno - jest to chyba najtańsza metoda lecznicza.
(tańsza jest chyba tylko głódówka bo jeszcze na jedzenie się nie wydaje...)
Przez dwa miesiące stosowałem ALVEO i bez żalu rozstałem się z nim na rzecz BSM. No.. efekty w zasadzie podobne ale.. O ILE TANIEJ !.
joma
witajcie!
Jestem tu po raz pierwszy, może i dobrze. Chciałam powiedzieć zainteresowanym o tym, że przy pomocy BSM wyleczyłam u siebie łuszczycę w ciąu 2 miecięcy!
Niektórzy uważają, że łuszczycy tak na prawdę sie nie wyleczy, może mają rację, ale mnie to nie obchodzi, ja już nie mam z nią kłopotu od kilku dobrych lat. Tak jak wielu z nas używałam przeróżne maści, które pomagały ale na krótko. Na końcu używałam Diprosalic. W momencie, kiedy maść ta przestawała już działać i dermatolog (profesor) rozłożył ręce i zaczął uprawiać czarnowidztwo, tzn. stwierdził, że to jakaś poważna postać łuszczycy i że może przeistoczyć sie np. w łuszczycę stawową itd. przez przypadek wpadła mi w ręce właśnie ta niepozorna książeczka. Odstawiłam wszystkie leki i rozpoczęłąm z wielką determinacją leczenie. Po 2 tygodniach już były widoczne rezultaty, krosty pozbywały sie łusek, potem stawały sie tylko czerwone, sine , blade i znikały bezpowrotnie. Po 2 miesiacach podszłam do lekarza sie pochwalić - on zobaczył i tak nie uwierzył, cóż smile.gif...ale jego miny nigdy chyba nie zapomnę. Trochę patrzył na mnie jak na nienormalną smile.gif
Ale w tej metodzie ważna jest systematyczność i dokładność!!!
joma
Zastosowanie samoleczenia metoda BSM przy pomocy wskazówek z książeczki Piotra Lewandowskiego "Samoleczenie metodą BSM" spowodowalo, ze wyleczyłam u siebie łuszczycę w ciągu około 2 miesiecy, kilka lat temu.
piwonia13
QUOTE (joma @ we wtorek, 30 sierpnia 2005, 08:48 )
"Samoleczenie metodą BSM" spowodowalo, ze wyleczyłam u siebie łuszczycę w ciągu około 2 miesiecy, kilka lat temu.

jak ja bym wyleczyl luszczyce, pozbym sie jej kilka lat temu to napewno bym o niej zapomnial

rolleyes.gif

ps. ale zastanawia mnie po co zakladalas drugi nowy watek
dzieki ze zostal przeniesiony na moich oczach smile.gif
shonia
CZe Ludziska!!
Gdzie moge tka książkę kupic?????????
agpela
Shoniu - książkę o której wspomina Joma kupisz w dowolnej księgarni internetowej. Wpisz w wyszukiwarkę (choćby Google) słowa kluczowe - nawet najprostsze "samoloeczenie metodą BSM" a zapewniem, że otrzymasz linki do ksiągarń, które za 11 zł. (+ koszty przesyłki oczywiście wink.gif) w ciągu 2 dni roboczy dostarczą ci książkę do domku smile.gif

joma
nowy watek stworzyłam niechetnie, ale chciałam wyraźniej zasygnalizować zainteresowanym wyleczeniem sie z łuszczycy o tej metodzie. Teraz, jak znowu znaleźliśmy sie w tym starym wątku o BSM, to gwarantuje, że wielu już na niego nie zajrzy, a szkoda - to co zrobiłeś teraz Moderatorze, było uzasadnione tylko z tego powodu, aby nie powielać tych samych wątków. Ważniejszym jest jednak to, że jak sam zauważyłeś, aby temat przyciągnął zainteresowanych - zobacz sam, ilu juz sie ludzi wpisalo w tak krótkim czasie. Oczywiście nie chodzi tu o ilość wpisujacych sie, ale tylko o to, aby inni mogli poznać tę skuteczna metode leczenia mad.gif
joma
książka dostępna jest w każdej ksiegarni, kosztuje wraz z płytą CD ok. 14 zł.
shonia
Dzieki Wam serdeczne - zaraz ja kupuje - a moze sie uda !!!
Pozdrawiam seerdecznie!
agpela
Z mylnego wyobrażenia o przesuwaniu tematów w dół bierze się tworzenie nowych wątków na jeden i ten sam temat - nie wierzycie?- to przejżyjcie ile jest założonych wątków ot choćby dotyczących DCT, On Clinic. A zapewniam, że byłoby ich zdecydowanie więcej gdyby nie możliwość łączenia tematów.

Zapewniam cię Joma, że zainteresesowani dotrą do twoich wypowiedzi. Każdy nowo dodany wpis do najstarszego nawet tematu aktualizuje go - wyciąga do góry - że tak obrazowo to określę.

A teraz zajmijmy się w tym wątku samoleczeniem metodą BSM bo faktycznie zaginie sedno sprawy w przekomarzaniu się o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Dziś złozyłam zamówienie na ksiązkę pana Lewandowskiego. Zobaczę co to za cudo smile.gif
joma
Niech Ci będzie Moderatorze wink.gif
Książeczka, to właściwie żadne cudo, taka mała i niepozorna. Jest w niej opis przeprowadzenia leczenia, na końcu łuszczycę też się wymienia, jako chorobę, którą leczy sie tym sposobem. Jeżeli ktos bedzie zainteresowany, napisze jak ja to robiłam.
robercik
jeśli można to ja byłbym chętny poznać coś wiecej na ten temat
joma
Posłużę sie trochę cytatami z książki, a trochę moimi podpowiedziami.
Zabiegi metody BSM polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.
Ręce do głowy przykładałam 3 razy dziennie: rano np. przed pracą, po pracy
i wieczorem. Stosowałam pozycję V i II po 20 minut każda i w tej
kolejności, bo to też jest istotne. Raz prawa rękę, raz lewą. Można jeszcze dodać poz. III po poz. V jeżeli leczy się też ręce. Pierwszy raz to należy czas przedłużyć tak jak opisano w książce.
piwonia13
www.samoleczeniebsm.pl

Więcej w telewizji ITV, co niedziela o godz. 12-tej, www.itv.net.pl
robercik
PODZIKOWANIA
za wskazówki i namiary.
niewiem jeszcze kiedy ale wyprubuje
vilka
Nie dawno także usłyszałam o tej metodzie i zakupiłam książkę aby spróbować. Od ponad tygodnia jednak chodzę na lampy, a jest to niewskazane przy stosowaniu metody BSM. Czekam więc na koniec naświetlania i na jego efekty by móc wypróbowac BSM. smile.gif
joma
zgadza się, wszelkie inne metody leczenia trzeba na czas stosowania BSM odstawić
joma
agpela, zamień tytuł tego wątku na " Metoda BSM leczy skutecznie łuszczycę"
Potwierdza sie to, co przypuszczałam, że nikt tu juz nie zaglądnie, a wyleczenie sie jest w zasięgu reki... mad.gif
Ale namieszałeś, łącząc te dwa wątki..... dry.gif

renik
QUOTE (joma @ we wtorek, 30 sierpnia 2005, 19:04 )
zgadza się, wszelkie inne metody leczenia trzeba na czas stosowania BSM odstawić

joma, czy chodzi równiez o farmakologiczne leczenie? czy takowe tez trzeba odstawić?
Jak to się ma do osób, ktore poza łuszczyca mają inną chorobe i z metody jej leczenia zrezygnowac nie mogą?
Czy jest jakas wzmianka na ten temat w książeczce o BSM?
Czekam na odpowiedż.
Pozdrawiam smile.gif
iziątko
Reniczku...

odstawić trzeba wszystkie tableteczki rolleyes.gif . to jest dość holistyczna metoda leczenia i pozycje rąk na łuszczycę leczą też inne organy.............

całuski rolleyes.gif
renik
QUOTE (iziątko @ w sobotę, 3 września 2005, 14:22 )
Reniczku...

odstawić trzeba wszystkie tableteczki  rolleyes.gif . to jest dość holistyczna metoda leczenia i pozycje rąk na łuszczycę leczą też inne organy.............

całuski rolleyes.gif

sad.gif oj to mi się chyba to nie uda:(( nie mogę leków odstawić nawet na pół dnia sad.gif
Pozdrawiam i dzięki iziatko za informacje smile.gif
joma
Tabletki trzeba odstawić i inne metody lecznicze, w razie szczegółowych pytań mozna zapytać samego autora. On odpowie mailem <metoda@samoleczeniebsm.pl>
Mozna zażywać tylko hormony, witaminy, minerały.
joma
renik, może te inne choroby przy okazji wyleczysz. Z tego co wiem, należy uważać tylko przy odstawianiu lekarstw na nadciśnienie. W Krakowie jest lekarz (dr medycyny), który leczy tą metodą w swojej klinice (jemu samemu też ona pomogła wyzdrowieć, dlatego ją teraz stosuje na innych). Można sie jego poradzić w tych sprawach odstawiania lekarstw, trzeba jednak najpierw napisać do Pana Lewandowskiego
renik
Dzięki joma:)
Wczoraj napisałam list pod wskazany przez Ciebie adres mailowy. Opisałam odrobinę moją sytuacje i jednoczesnie zadałam kilka pytań.
Teraz czekam na odpowiedźsmile.gif
Ja wlasciwie licze na wyleczenie" tych innych ", bo łuszczyca jest w moim przypadku drugoplanowa - nie!! trzecioplanowa;)
Jak dostanę odpowiedx, to napewno fragmenty jej tresci umieszcze w poscie na forum.
Pozdrawiam smile.gif
renik
QUOTE (renik @ w niedzielę, 4 września 2005, 21:39 )

Jak dostanę odpowiedx, to napewno fragmenty jej tresci umieszcze w poscie na forum.

...nie fragmenty! - umieszczę całość odpowiedzi na mój szczegółowy list blink.gif

oto ona:
" Albo leki albo Metoda,
Piotr Lewndowski"

A teraz zdania lekarza, u którego się leczę:

" Zaiste wypowiedź tego czlowieka jest "wyczerpujaca" wink.gif
Taki ktoś, kto za posrednictwem poczty internetowej zaleca odstawienie leku znajac chorobę z pani dokładnego opisu, gdzie uswiadamia pani, że opuszczenie jednej dawki wiąże się z problemami, jest nieodpowiedzialny "
Reszty wypowiedzi nie bedę cytowała.
Zatem nici z metody! bo jakoś bardziej lekarz mnie przekonuje i w dodatku wiem co mnie czeka jak nie zażyje choćby 1 tabletki sad.gif
Pozdrawiam
agpela
" Albo leki albo Metoda,
Piotr Lewndowski"

hm... właśnie dlatego tak sceptycznie podchodzę do takich "metod pt. cuda na kiju" jak ja to nazywam. Cóż za niekompetencja..., brak poczucia odpowiedzialności za drugiego człowieka, wręcz arogancja sad.gif
Reniu - zawsze trzymam kciuki za Ciebie i myślę o Tobie smile.gif

Ja na szczęście nie przyjmuję żadnych leków, także maści leczniczych, więc mogę sobie pozwolic poeksperymentować z "Metodą", tym bardziej, że autor podkreśla, że nastawienie psychiczne nie ma znaczenia w tejże "Metodzie" wink.gif
Jedyne poświęcenie z mojej strony to rezygnacja z kawy i herbaty co jest dla mnie potwornie trudne. No i w czasie "seansów" zero metalowych guziczków wink.gif Acha i jakoś ciężko mi wysupłać w ciągu dnia czas na przykładanie wink.gif, a rodzina ma ubaw biggrin.gif
Pewnie jak mi sie nie uda to zwolennicy metody kurc galopem znajdą przyczynę: na pewno nieprawidłowo ułożę dłoń na łepetynie, tudzież zawalę sprawę przez tą kawe i herbate sad.gif albo insza inszość się znajdzie biggrin.gif
Mimo wszystko - przykładam wink.gif

i pozdrawiam smile.gif

acha - nie wiem czy to będzie miało wpływ ale od 3 miesięcy zdecydowanie zmieniłam dietę sad.gif i efekty jak na razie mierne sad.gif oprócz wagi smile.gif biggrin.gif tongue.gif
san
Sam fakt pytania lekarza o metodę niekonwencjonalną jest dla mnie dziwny...
Przecież lekarz jest specjalistą od metod konwencjonalnych a nie niekonwencjonalnych.
Jego odpowiedź będzie zawsze taka sama.
Chciałbym jednak wziąc w obrone Lewandowskiego.
Wielkokrotnie w książce pisze że własciwa diagnoza postawiona przez lekarza jest konieczna.
Również trudno zarzucić aby kieowała nim chęć zysku - ta metoda jest naprawdę tania.
Książka też nie jest droga - można ją np. pożyczyć.
Natomiast W przypadku lekarzy jest różnie - przepisywanie tych a nie innych leków itd.
Każdy kto zna tajniki pracy przedstawicieli medycznych wie o co chodzi....
BeataJ
Nie wiem Renik jakie dolegliwości Cie trapią ale ja tez bym sie nie odważyła odstawic leków przy poważnych schorzeniach. To własnie nie podoba mi sie w metodzie BSM. Podejście autora tej terapi jest dla mnie conajmniej dziwne. Kupiłam tę ksiażeczke i zaczełam przykładac rece do głowy jednak jestem zbyt leniwa;) do czego sie przyznaję. W trakcie tego nie przestałam stosowac maści niesterydowych do smarowania zmian...bo logicznie myśląc nie powinno sie stosować również żadnych kosmetyków bo to przezcież tez chemia. Nie powinno sie jesc wiekszosci rzeczy bo to tez chemia....... Odpowiedzialni bioenergoterapeuci i inni leczacy metodami naturalnymi nie robia takich zakazów a wrecz nakazują leczenie konwencjonalne. Nie wydaje mi sie też że przykładanie rąk do głowy i zażywanie jednoczesnie leków moze cos pogorszyć gdyż wiele razy śpimy układając ręke pod głową i jednoczesnie stosując leki smile.gif zupełnie bezwiednie "stosujemy" metode BSM. Moze wiec warto próbowac mimo leczenia? Mnie sie wydaje, że decydujące znaczenie w tej metodzie ma wiara i podświadomośc. Kilkakrotnie w akcie desperacji korzystałam z gabinetu medycyny naturalnej. Obecnie biorę udział w warsztatach organizowanych przez pewnego "szamana" i z osoby bardzo sceptycznie nastawionej do tego typu metod zmieniam sie w osobe wierząca ze to ma sens. No ale to juz całkiem inny temat;)
renik
QUOTE (san @ w środę, 7 września 2005, 12:32 )
Sam fakt pytania lekarza o metodę niekonwencjonalną jest dla mnie dziwny...
Przecież lekarz jest specjalistą od metod konwencjonalnych a nie niekonwencjonalnych.
Jego odpowiedź będzie zawsze taka sama.

Zdziwiłbyś się jak bardzo się mylisz smile.gif
Uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na moje pytania od mojego lekarza(był bardzo postronny), czego nie zrobił p. Lewandowski.
Aż strach pomysleć co się stanie z człowiekiem, który absolutnie zawierzy Lewandowskiemu, odstawi leki(niejednokrotnie regulujace jego stabilność życiową) i zacznie okładać glowę dłońmi ohmy.gif

Leczenie łuszczycy tą metodą (nie mając innych problemów ze zdrowiem) może być ciekawe.
Nawet może zabawne smile.gif (szukanie bruzdki poziomej na głowie, pokrytej łuską grubości prawie 1- go cm. wink.gif
Zainteresowała mnie ta metoda, stąd moje pytania i dociekliwość.
Jednak doszłam do wniosku, że to nie dla mnie:)
Pozdrawiam:)

Ps. Agniesiu dzięki za kciuki:*********
joma
Podstawą jest książka i zalecenia w niej zawarte, autor opisał dokładniw wiele przeciwskazań do stosowania tej metody. Na pewno ważny jest w tym przypadku zdrowy rozsądek i rozmowa ze swoim lekarzem. Jeżeli nie mozna odstawić leków -metody się po prostu nie stosuje. Koniec, kropka. Poza tym za ocenianie skuteczności tej metody oraz czy jest ona coś warta, powinny zabierać się taki osoby, które przynajmniej jakis czas 1-2 miesiące ją prawidłowo stosowały. W innym przypadku są to tylko bezpodstawne dewagacje.
Rada taka: najpiwrw spróbować, potem oceniać i dyskutować. Mój lekarz aż zdębiał, jak powidziałam, w jaki sposób sie wyleczyłam, też nie uwierzył - chociaż zobaczył...
No cóż wielu lekarzy ma takie podejście do metod niekonwencjonalnych, a co dopiero do takiej głupiej i dziwnej metody BSM, w której przykłada sie ręce do głowy - absurd!!!
Ale niestety BSM działa.
W każdym razie nie polecam stosowania innych metod leczenia (lekarstw, maści) razem z BSM, podobno może przynieść to negatywne skutki. Ja autorowi ślepo uwierzyłam. Jak widać z korzyścią, czego i innym życzę smile.gif
Autor dostaje poza tym fury listów dziennie i nie ma czasu sie rozpisywać, myślę, że warto być wyrozumiałym. Jeżeli czuje sie nadal niedoinformowanie, to można zadzwonić do niego "na żywo" lub wysłać SMS w czasie niedzielnego programu o 12.00 na ITV i tam na pewno odpowie szerzej na zadane pytanie rolleyes.gif
joma
kto juz rozpoczął leczenie metodą BSM? Czy juz może komuś łuszczyca ustępuje?
agpela
Niestety z kawą jest mi trudniej uporać się niż swego czasu z nałogiem fajczanym wink.gif dlatego moje "przykładanie" raczej nie będzie mieściło się w określeniu "prawidłowo zastosowanej Metodzie" tongue.gif
Ale z niecierpliwością czekam na relacje bardziej zdyscyplinowanych "przykładaczy", których serdecznie pozdrawiam smile.gif
aga
joma
ja od 3 dni "przykładam" na bielactwo i takie małe AZS. Jak na razie często zasypiam po 20 minutach - usypia mnie ta metoda. Ale jestem skrupulatna i robie 3xdziennie po 45 minut, poz. V - 15, III - 15, II - 15-20min. Jak będę miała juz jakieś rezultaty, to oczywiście sie pochwalę. Ale sądzę, ze ze 2 miesiące trzeba liczyć na pierwsze efekty rolleyes.gif
agnieszka__24
witam!!!
Chciałam sie dowiedzieć o co chodzi z ta pozycją ŁUSZCZYCA II, rąk - III. Potrzeba systematyczna długotrwała kuracja. Pozycja dodatkowa - I lub V. Prosze mi powiedzieć jakie pozycje trzeba stosowac i jak długo. Pozdrawiam
joma
Istnieje kilka rodzajów pozycji przykładania układania rąk na głowie, bo każda pozycja leczy inne choroby. NP. łuszczycę popzycja II, poz. V leczy tarczycę itp. W książce jest dokładnie napisane, jak się mierzy głowę i wyznacza odpowiednie pozycję. Dodatkowo dołączona jest płytka CD, w której autor demonstruje, na czym polega układanioe dłoni, aby było skuteczne. Ja służę radą jakie poz. mi pomogły.
Rafał
QUOTE (joma @ we wtorek, 13 września 2005, 21:04 )
Jak na razie często zasypiam po 20 minutach - usypia mnie ta metoda.

cool.gif Chciałbym dorzucić swoje 3 grosze w tym temacie . Książkę tą wraz z płytą kupiłem ok.pół roku temu , przeczytałem , obejrzałem i pomyślałem , skoro tak duża grupa osób tak se to zachwala to czemu bym nie miał i ja tego spróbować , no i tak zaczeła się moja przygoda . Pewnego dnia po południu przyłożyłem sobie ręce w miejsca gdzie zaleca autor tej ksiązki trzymałem ok. 20 min. no i potem nie pamiętam już nic tongue.gif zasnełem jak niemowle i to gdzie ? miejscem mojego spoczynku okazał się fotel , oczywiście nie bujany , ale skoro jak do tej pory nigdy nie udało mi się w nim zasnąć żona była raczej podejrzliwa co do tego snu ( nie widziała jak se przykładałem dłonie ) , myślała se kobitka tak to póżniej mi mówiła że się rozchorowałem lub przyszłem bardzo zmęczony z pracy co mi nigdy się nie zdarzało ) no i tak se spałem ok. 2 , 3 godzin , sen ten jak się okazało był koszmarem dlamnie przez 4 doby ponieważ pózniej w żadnej pozie i na różne sposoby nie udało mi się zasnąć , chodziłem jak obłąkana owieczka zarówno w pracy jak i w domu , no i niestety zmuszony byłem udać się do lekarza rodzinnego po poradę .... wypytał co i jak , jakięś problemy w pracy czy w rodzinie - nic panie mówię do niego, nic takiego nie mam , no więc przepisał mi tabletki o nazwie " Estazolam " no i po tych tabletkach zasnąłem znowu jak niemowlę , no i tak skończyła się moja przygoda z książką , płytą i jej autorem . wink.gif

Pozdrawiam.
joma
masz rację, że zasypia sie przy tym leczeniu, bo tą metodą leczy sie też bezsenność. Ja też bardo często zasypiam podczas trzymania ręki na głowie, nawet w dziwnych pozach np. leżąć na niewygodnych krzesłach. Jeżeli przykryjemy ośrodek snu, który znajduje sie mózgu, to po prostu się zasypia (to taka mała rada dla tych, którzy mają problem z zasypianiem, sama to stosuję). Jest to dodatkowy dowód na to, że promieniowanie działa na mózg itp.
pores
QUOTE (Rafał @ w środę, 14 września 2005, 19:21 )
[...]no i tak skończyła się moja przygoda z książką , płytą i jej autorem . wink.gif [...]

z autorem też miałeś przygodę???? a może to tylko śniło Ci się na tym fotelu:))) Opisz to koniecznie - no ale w innym wątku może:))))
vilka
mam pytanie do jomy, czy w czasie gdy zaczelas leczenie metoda bsm miałaś duże zmiany na skórze, no i co z tabletkami antykoncepcyjnymi, czy je też trzeba odstawic? dry.gif
joma
Jeżeli chodzi o moje zmiany, to wysyp miałam wszędzie, pojedyńcze kropki, ale dużo. Jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne, to z tego co wiem, autor pisze w książce, że hormony można brać. Ja jednak poleciłabym, abyś zapytała o to bezpośrednio p. Lewandowskiego <metoda@samoleczeniebsm.pl>.
krycha
Nim kupię książkę powiedzcie mi ile czasu dziennie to zajmuje? Bo jeżeli trzy razy dziennie po 45 minut , to nie dam rady... że nie wspomnę o cierpliwości ale po prostu brak czasu... sad.gif
joma
niestety tak to wygląda, ale są efekty cool.gif
mirush
QUOTE (Rafał @ w środę, 14 września 2005, 19:21 )
QUOTE (joma @ we wtorek, 13 września 2005, 21:04 )
Jak na razie często zasypiam po 20 minutach - usypia mnie ta metoda.

cool.gif (...) Pewnego dnia po południu przyłożyłem sobie ręce w miejsca gdzie zaleca autor tej ksiązki trzymałem ok. 20 min. no i potem nie pamiętam już nic tongue.gif (...)

Ale "numer" !!! laugh.gif
Nie za bardzo chcialo mi sie wierzyc w te "opowiesci".
Ale kiedy wczoraj po poludniu wpadla mi ta ksiazka "Samoleczenie metoda B.S.M." w reke,(okazalo sie ze ja mam od ponad 10 lat w domku) to postanowilem polozyc sobie jedna na glowie. Ku ojemu OGROMNEMU zdziwienu juz po kilkunastu - moze nawet kilku - sekundach jakos zrobilo mi sie cieplo i ... czulem ze zaraz bede zasypial !!! Potrzymalem jeszcze troche , ale w koncu "sie opamietalem" tongue.gif i chcialem zobaczyc czy w dobre miejsce przykladam. Oczywiscie polozylem za bardzo do przodu. Kiedy przesunalem ku tylowi glowy, chec zasypiania jakby odeszla. Kiedy spowrotem przesunalem tak jak na poczatku, normalnie ponownie ogarniala mnie sennosc.
LUDZIE !!!! Nie wiem czy to tylko ta powyzsza sugestia Forumowiczow, a moze jednak to ... dziala !!!
Pozdrawiam

mirek unsure.gif
l_enin
witam
dzisiaj po zajeciach poszedlem do ksiegarni i kupilem ksiazke
rece do glowy przykladalem podczas ogladania kreskowek (okolo 40 minut) i nie wiem czy to autosugestia czy cos innego ale jak narazie nic mnie nie swedz (przed wlaczeniem bardzo swedzialy mnie zmiany na (_|_)
z kawa i herbata nie bede mial zadnych problemow - w sumie i tak ich nie pije, po pobycie w szpitalu po miesiacu zmiany zaczely sie pojawiac wiec leczenie metoda bsm jest chyba moja ostatnia deska ratunku.
w tym topicu bede systematycznie opisywal co i jak sie dzieje - bo widze ze nikt nie chce przetestowac na sobie leczenia smile.gif
agpela
QUOTE (l_enin @ we wtorek, 4 października 2005, 20:17 )
- bo widze ze nikt nie chce przetestowac na sobie leczenia smile.gif

O przepraszam - bardzo chciałam smile.gif
Alem człowiek.... ja ułomny.... i rozstanie z kawą (herbatką zreszta też) okazało się jak na razie dla mnie niewykonalne sad.gif
Piszę "na razie" bo kiedys myślałam, że nigdy nie rzucą palenia, a tu proszę ponad rok bez fajurka smile.gif
Ale pisz ! Koniecznie opisuj jak idzie. Powodzenia smile.gif
To jest widok Lo-Fi zawartości forum. Aby zobaczyć pełną wersję z grafiką i formatowaniem kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.