Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Widok z formatowaniem i grafiką: Bez Recepty
Forum Psoriasis > Forum Główne > Metody medycyny konwencjonalnej
CLIMAX
czesc
czy ktos moze mi napisac ktore leki moge dostac bez recepty?
czekam w kolejce do dermatologa - 2 miesiące
w miedzyczasie chcialabym cos wyprobowac
toż to wiosna sie zbliza smile.gif)
danuśka40
witaj -najprościej DELATAR-maść odbarwiona smoła węglowa-w aptece ostatnio płaciłam 7,50zł + jakaś oliwka ,bo swędzi jak diabli.
CLIMAX
oliwke juz zamowilam nzw sie ozonella i gdzies tu byla o niej mowa
a ... moze znacie cos jeszce ?
wkurza mnie to ze te wszystkie masci sa na recepte !!
tyle latania za nimi a czasem sa itak nieskuteczne sad.gif
Suzi
Czy stosował ktoś Flexiderm? To jakaś maść ziołowa, wspomagająca leczenie.
Bez recepty właśnie, ale czy warto w nią inwestować?

Suzi
misurina
Kiedys uzywalam flexidermu. Bardzo przyjemna masc, bylam z niej zadowolona - bardzo dobrze natluszczala zmiany, na pewno nie spowoduje ich znikniecia smile.gif.

pozdro smile.gif
m.
Suzi
Miałaś rację misurina, flexiderm jest jak krem, żadnych efektów.

Suzi
basiaba55
ozonella - uwaga - bardzo wysusza i sypie się po niej bardzo (ale... jak zwykle - trzeba wypróbować na sobie - może tylko u mojego syna tak działa)
SebastianeK
Co do Delataru to bylem w aptece i okazalo sie ze jest na recepte.Na moje wyrazy zdziwienia kobieta odrzekal ze zawsze byl na recepte.Poszukam w innych...
dark24
To zalezy od apteki u mnie czasem mozna kupic te na recepte leki slabe i silne sterydy bez recepty choc czasem mozna uslyszec - a uzywala Pan/Pani i jak czesto - ale od czego to zalezy nie umiem wylumaczyc wink.gif
SebastianeK
Kupilem wlasnie Delatar w innej aptece.Kosztowal okolo 9 PLN.Kobita poinformowala mnie ze z recepta kosztuje 2,50. I to wszystko.
Lamerka
jesli chodzi o leki na recepte to zdarza sie czasem, ze farmaceuta sprzeda masc, jesli ma taka mozliwosc (np ktos przyniosl recepte na dwa opakowania a wzial jedno), ale zdarza sie to rzadko. Nie spotkalam sie nigdy z faktem dostania delataru bez recepty, natomiast w chwili obecnej bardzo pomaga nam Linomag masc, ktory swietnie natluszcza i jest jedyna mascia jaka pomaga na twarz. Przy okazji od pewnego czasu odstawilismy Sandimmun i choroba powrocila...
danuśka40
i tak jest na receptę 2,50 bez u mnie 7.50
ciemny_aniolek
Witam.

Mam pytanie. Mój chłopak ma ł. i wcale nie ma zamiaru jej leczyc bo stwierdza ze jest to bez sensu bo i tak sie pojawim, a do lekarzy nie pojdzie bo to konowaly i nie ma lekow nie opartych na sterydach, a zamiast na lampy mozna isc na solarium w koncu to da ten sam efekt.

Nie wiem co mam robic. istnieja moze jakies masci bez recepty ktorymi mozna walczyc. a jesli nie to pomozcie mi znalezc sposob by go przekonac do lekarzy.

Pozdrawiam. smile.gif
tulipan29
Właśnie to dobry temat bo nie każdy ma czas biegać po recepty a tyle wymieniacie tu maści (leków). Czy może ktoś napisać np. jakie są dostępne maści bez recepty, które komuś pomagają ???

Tulipan
misurina
Polecam dział Preparaty Pomocnicze w PsoWiki.
Wszystkie opisane tam "leki" dostępne bez recepty można znaleźć też w Kategorii: Preparaty pomocnicze!.

Wszystkie opisane preparaty pomogły komuś z forum albo producent poleca je na łuszczycę. wink.gif

pozdrawiam smile.gif
tulipan29
i wszystko jasne smile.gif)
To jest widok Lo-Fi zawartości forum. Aby zobaczyć pełną wersję z grafiką i formatowaniem kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.