Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Widok z formatowaniem i grafiką: Szampon Selsun 2,5 % firmy Chattem
Forum Psoriasis > Forum Główne > Reklama... Reklama...
amal
Witam serdecznie,

posiadam kilka opakowań szamponu Selsun 2,5 % firmy Chattem. Myślę, ze nie muszę się rozpisywać, ponieważ forumowicze, którzy trafili na ten post chyba już słyszeli wiele rzeczy na temat jego właściwości i zalet. Doskonały szampon dla osób z takimi schorzeniami skory głowy jak np. łuszczyca, egzema, ciężki do osunięcia łupież.

Niedostępny w Polskich aptekach.

Kontakt dla osób zainteresowanych: najlepszyityle@o2.pl

Pozdrawiam.
amal
CYTAT(amal @ 5.05.2010, 11:43) *
Witam serdecznie,

posiadam kilka opakowań szamponu Selsun 2,5 % firmy Chattem. Myślę, ze nie muszę się rozpisywać, ponieważ forumowicze, którzy trafili na ten post chyba już słyszeli wiele rzeczy na temat jego właściwości i zalet. Doskonały szampon dla osób z takimi schorzeniami skóry głowy jak np. łuszczyca, egzema, ciężki do usunięcia łupież.

Niedostępny w Polskich aptekach.

Kontakt dla osób zainteresowanych: najlepszyityle@o2.pl

Zapraszam również na allegro, gdzie transakcja jest "nieco" pewniejsza:)

Pozdrawiam.

Rumianek
Czy szanowny kolega amal sugeruję, że to forum jest jak MediaMarkt?
amal
Niezbyt rozumiem pytanie "sugeruje,ze to forum jest jak MediaMarkt?", jak również niezbyt rozumiem na jakiej podstawie ono padło. Tak czy siak pozdrawiam.
Rumianek
CYTAT(amal @ 5.05.2010, 20:20) *
Niezbyt rozumiem pytanie "sugeruje,ze to forum jest jak MediaMarkt?", jak również niezbyt rozumiem na jakiej podstawie ono padło. Tak czy siak pozdrawiam.

To nie było pytanie lecz stwierdzenie. Powinnien Pan jeszcze parę razy zacytować swojego pierwszego posta by trafić do Nas "nie idiotów".
P.S. Na przyszłość radzę przeszukać forum. Temat był maglowany niejednokrotnie wink.gif
amal
Po "stwierdzeniu" nie daje się znaku zapytania z tego co mi wiadomo rolleyes.gif a zacytowałem się nie w celu zacytowania się, a przez zwykłą pomyłkę. Milego wieczoru życzę:)
opty
@amal
Tak mnie wciąż (bo już kiedyś zwracałam w swoim poście na ten temat uwagę)zastanawia skąd takie szerokie spektrum działania oferowanego przez Pana szamponu wink.gif . Znowu czytam ulotkę szamponu selsun 2,5% firmy Chattem i we wskazaniach wyraźnie ujęte są :
1. Łupież o różnych przyczynach ze zwiększonym łojotokiem
2. Pityriasis versicolor czyli łupież pstry
koniec wskazań smile.gif
Rumianek
CYTAT(opty @ 5.05.2010, 23:32) *
@amal
Tak mnie wciąż (bo już kiedyś zwracałam w swoim poście na ten temat uwagę)zastanawia skąd takie szerokie spektrum działania oferowanego przez Pana szamponu wink.gif . Znowu czytam ulotkę szamponu selsun 2,5% firmy Chattem i we wskazaniach wyraźnie ujęte są :
koniec wskazań smile.gif

Eeeeeee! Nie znęcaj się tak nad tym Panem! Skąd on może wiedzieć. W końcu perfumy na Allegro sprzedaje wink.gif
alex1w
APELUJĘ!!!!!!!!
Nie znęcajcie się nad reklamodawcami... sprzedawcami... i innymi co zarobić tuuu chcąąąą...
Szampon w końcu jest do włosów!
Mydło do mycia!
Amol na kaszel!
A piłka do grania!

............................ Sklepik otwarty.............................

Piłka do rżnięcia- 19,99 - gra się nią doskonale we wszystkie gry zespołowe, rżnie równo, pozostawiając gładką
i delikatną powierzchnie.
...........................

Szanowny kolego amal, tak jak koleżanka Rumiana wspomniała wcześniej, temat i opinie dotyczące szamponu Selsun
znajdziesz na tym forum... podpowiem, że bardzo blisko smile.gif
Rumianek
CYTAT(alex1w @ 6.05.2010, 9:34) *
APELUJĘ!!!!!!!!
Nie znęcajcie się nad reklamodawcami... sprzedawcami... i innymi co zarobić tuuu chcąąąą...

Ja się znęcam? Ja? Przecież mnie znasz... Anioł ze mnie tongue.gif
A niech se sprzedają...

CYTAT(alex1w @ 6.05.2010, 9:34) *
koleżanka Rumiana

Uuuuuuu! Co tak kolega oficjalnie? Za karę wysmaruję Cię fetą laugh.gif
amal
CYTAT(opty @ 5.05.2010, 22:32) *
@amal
koniec wskazań smile.gif

Już w innych tematach dotyczących tego co Pani tu pisze okazało się, ze mowa o dwóch innych szamponach Selsun 2,5 % (zdjęcia). Nie wiem czy i czym one się różnią, na ulotce tego napisane jest, ze stosuje się go do zwalczania łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Wiem również z innych forów (już nie z ulotki), że niektórzy stosowali go z powodzeniem przy łuszczycy. Czy słusznie czy niesłusznie, myślę, że użytkownicy takiego forum jak to wiedzą to najlepiej.

CYTAT(Rumianek @ 5.05.2010, 22:51) *
Eeeeeee!Skąd on może wiedzieć. W końcu perfumy na Allegro sprzedaje wink.gif

Czy Pani Rumiana próbuje się odgryźć za tą interpunkcje i "stwierdzenie" czy o co chodzi? Jakie ma znaczenie Allegro?
Czy jeśli chciałbym sprzedawać jajka w spożywczym to musiałbym mieć własny kurnik, żeby wiedzieć o nich więcej? A może powinienem być po prostu kurą?
Mam do zaoferowania gotowy produkt (nie, nie ja go produkuje, a firma Chattem, która przypuszczam, że zna się na tym, podobnie jak ludzie, którzy chcą go kupić), którego wiem, że szuka sporo osób, a dostać podobno nie jest łatwo - czy coś w tym złego? Coś Panią Rumianą boli w związku z tym?

PS. Nie wiem jak Pani, ale jeśli jakiś temat mnie nie interesuje to na niego nie wchodzę. Ale to chyba tylko ja tak mam. Bez odbioru.

CYTAT(alex1w @ 6.05.2010, 8:34) *
temat i opinie dotyczące szamponu Selsun
znajdziesz na tym forum... podpowiem, że bardzo blisko smile.gif

Bardzo dziękuje za informacje, ale ja nie szukam opinii na temat szamponu Selsun 2.5 %. Przypuszczam, że tego szukają raczej forumowicze zainteresowani kupnem tego szamponu. Pozdrawiam rolleyes.gif
alex1w
CYTAT(amal @ 6.05.2010, 11:21) *
... może powinienem być po prostu kurą?
- Jestem za!

...czy coś w tym złego?
-Nic złego!

Coś Panią Rumianą boli w związku z tym?
-Serce! Bo ma wielkie!

...Przypuszczam, że tego szukają raczej forumowicze zainteresowani kupnem tego szamponu.
-Zaiste

monia007
posiadam 2 opakowania szamponu exorex, chętnie oddam jezeli ktos potrzebuje
mona38@op.pl
opty
CYTAT(amal @ 6.05.2010, 11:21) *
na ulotce tego napisane jest, ze stosuje się go do zwalczania łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Wiem również z innych forów (już nie z ulotki), że niektórzy stosowali go z powodzeniem przy łuszczycy. Czy słusznie czy niesłusznie, myślę, że użytkownicy takiego forum jak to wiedzą to najlepiej

I to jest- w miarę- uczciwe postawienie sprawy smile.gif
amal
Witam,

oferta szamponu Selsun 2,5 % 150 ml firmy Chattem nadal aktualna.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:

najlepszyityle@o2.pl

Pozdrawiam.
amal
Witam,

oferta szamponu Selsun 2,5 % 150 ml firmy Chattem nadal aktualna.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:

najlepszyityle@o2.pl

Pozdrawiam.
miral
Sądzac po ilości głosów naszych forumowiczów popierających skuteczność tego szamponu w walce z łuszczycą,
obawiam się że jest jednak nieaktualna. (nie będę wpisywał 2x)
lusi
CYTAT(miral @ 7.01.2011, 23:19) *
. (nie będę wpisywał 2x)

spojrz raczej na daty wpisow,chyba szampon nieskuteczny,bo sie nie sprzedaje wink.gif
amal
CYTAT(lusi @ 10.01.2011, 8:55) *
spojrz raczej na daty wpisow,chyba szampon nieskuteczny,bo sie nie sprzedaje wink.gif

Żeby się sprzedawał to najpierw trzeba go mieć, a jak powszechnie wiadomo w polskich aptekach go nie ma. A to, że Tobie nie pomógł to nie znaczy, że jest nieskuteczny, skoro ludzie piszą w sprawie szamponu po tym, co przeczytali w internecie lub odzywają się ci, którzy po latach znowu chcieliby kupić ten sam szampon. No ale Ty wiesz lepiej (albo i najlepiej) czy się sprzedaje czy nie rolleyes.gif
miral
CYTAT
Żeby się sprzedawał to najpierw trzeba go mieć

Błąd logiczny! Najpierw trzeeba chorować!
amal
CYTAT(miral @ 22.01.2011, 19:53) *
Błąd logiczny! Najpierw trzeeba chorować!

Jesteś naprawdę bardzo błyskotliwy, ale skoro jest to "Portal społeczności osób chorych na łuszczycę" to chyba zaglądają tu głównie osoby chorujące.
aniam
Witam,

sprzedaje szampony selsun 2,5% 150 ml, data wazności do czerwca 2016 r.

Polecam na tablicy.pl:

http://tablica.pl/oferta/szampon-selsun-2-...28-ID3m2WX.html

i nie co drożej na allegro (pobiera dużą prowizję):

pod użytkownikiem; aniam885

Polecam i zachęcam do zakupu.
Dla nowych osób opis szczegółowy szamponu za tablicy.pl lu allegro.
To jest widok Lo-Fi zawartości forum. Aby zobaczyć pełną wersję z grafiką i formatowaniem kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.