Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Widok z formatowaniem i grafiką: nuvisal - ktoś stosował ?
Forum Psoriasis > Forum Główne > Metody medycyny konwencjonalnej
Pablo79
Hejka
Czy ktoś z Was stosował może produkty nuvisal ?
link
ostatnio pojawily się liczne posty o skuteczności tej maści (ale ile takich produktów juz było....)
agpela
Nie stosowałam, ale niestety nie zastosuję. Choć aktywnie szukam wszelkich preparatów wspomagających leczenie objawów łuszczycy. Mówię wprost - odstrasza mnie cena. Mam bardzo rozległe zmiany łuszczycowe, takie opakowanie starczyłoby mi na chwilę. Domyślam się, że jest to preparat wspomagający, a nie leczący. Wspomagać się muszę więc taniej - np. maścią witaminową, ale jak kogoś stać na wydatek ponad stówkę za krem pojemności 50 ml to super fajny dermokosmetyk - mniemam smile.gif
nuvisal
Dobry wieczór, piszę z pozycji dystrybutora gamy produktów NuViSal, zatem moja odpowiedź będzie obarczona najprawdopodobniej podejrzeniem o kryptoreklamę. Mam nadzieję, że mój wpis nie przekroczy ram regulaminu, bo przyznam szczerze, że wzorem zapewne standardowej praktyki nas wszystkich, nie czytałem go tylko zaakceptowałam ufając twórcą tegoż Forum.
Przechodząc do meritum mej wypowiedzi, nakreślę w telegraficznym skrócie genezę zostania dystrybutorem ww. fińskich produktów w Polsce. Kolejność była taka: stosowanie go przez naszych najbliższych na zmiany łuszczycowe na głowie, plecach i przedramionach i przez drugą osobę: zwłaszcza na wewnętrznej stronie stóp. Produkty: NuViSal Krem brzozowy, NuViSal Szampon do włosów i ciała oraz NuViSal Olejek brzozowy, sprowadzaliśmy z Niemiec, co zresztą Polacy stosujący te produkty zazwyczaj czynili poprzez swoich znajomych, członków rodziny z terenu Niemiec. Efekty - przy systematycznym używaniu (zażartuję: w świątek – piątek), były bardzo zadowalające. Na tyle zadowalające, że zaczęliśmy ich poszukiwać na polskim rynku (by łatwiej i może nieco taniej móc się w nie zaopatrywać) i gdy okazało się, że są niedostępne, uznaliśmy, że warto byłoby sprowadzić je do Polski i jako jedną z dróg zmagania się z przypadłościami problemów skórnych, zaoferować Polakom. W poście powyżej napisano: „(…) ostatnio pojawily się liczne posty o skuteczności tej maści (ale ile takich produktów juz było....)”. Jest faktem, któremu trudno zaprzeczyć, że każdy produkt ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Tak też zapewne z czasem stanie się i z naszym produktem. Nam pozostaje uczciwie informować o możliwościach oferowanych przez nas produktów, jak i uczyć się od Państwa – naszych klientów, którzy ze względu na specyfikę schorzeń skórnych powodują, że wytwarza się specyficzna relacja nieco innego rzędu niż stricte oferujący – kupujący. Mam tu na myśli otrzymywany bagaż zaufania od osób stosujący dany produkt, które niejako dzielą się swoimi niekiedy ogromnymi problemami, które obciążają zwykle na równi i ciało i duszę.
Każdemu z osobna należy pozostawić prawo wyboru stosowania bądź też nie konkretnego specyfiku. Życzę Państwu, by – czy to poprzez stosowanie produktów NuViSal, czy też czegoś zupełnie innego – znaleźli ulgę w swoich problemach i mogli się cieszyć komfortem zadowolenia z jakości własnej skóry, bo wiemy jak ważna to sfera życia człowieka . Pozdrawiam w imieniu Zespołu sklepu NuViSal.pl

andrzej.s13
Witam,
Ja się zdecydowałem i kupiłem najmniejsze opakowanie.
Na wstepie opiszę swój przypadek. Mam place łuszczycy na nogach o średnicy 10- 15 cm w ilości 7 szt. Kilka mniejszych na plecach rękach i pośladkach. Niektóre bardzo stare. Od 7 lat nie chodzę na lampy, które były bardzo skuteczne i nie stosuje sterydów.
Piersze wrażenie po kupieniu maści - zapach. Bardzo przypomina maści z dziekciu. Byłem bardzo sceptyczny ponieważ w mojej historii stsosowanie ich nie było skuteczne. Dlatego też wybrałem jedno miejsce i zacząłem je smarować. Po trzech tygodniach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, po łuszczycy zostało czerwone odbarwienie skóry, które szczególnie widać po kąpieli. Trwało to jakieś trzy tygodnie w mairę regularnego smarowania, może dwa lub trzy razy nie posmarowalem. Smaruje teraz pozostałe. Kupiłem również szampon, ale nie jestem zadowolony zostawia po umyciu ten specyficzny zapach i wyszusza skórę, może w połączeniu z innymi maściami byłby skuteczny.
Nadmieniam, że nie jestem pracownikiem producenta, ani sprzedawcą tej maści. Dowiedziałem się o niej na portalu społecznościowym.
To jest widok Lo-Fi zawartości forum. Aby zobaczyć pełną wersję z grafiką i formatowaniem kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2015 Invision Power Services, Inc.